Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Tolga Levent olarak servislerimi, içeriklerimi ve hizmetlerimi sunarken, hem kendi haklarımı hem de kullanıcıların haklarını belli politikalar çerçevesinde belirler ve gözetlerim. Hazırlamış olduğum çeşitli politikalarım sayesinde, Tolga Levent internet sitesinin kullanıcılarına ve ziyaretçilerine karşı olan yasal sorumluluklarını belirlemiş olduğum gibi, kendi haklarımı da şeffaf biçimde ortaya koyarım.

İnternet sitemi, mobil uygulamalarım, içeriklerimi ve sunduğum tüm diğer servislerimi doğrudan ve dolaylı yollardan kullanan kullanıcılar, başta gizlilik politikası olmak üzere, veri politikası ve yayın ilkeleri sayfasında belirtilen koşulları ve yasal yükümlülükleri kabul etmiş sayılır.

Tüm bu politikalarıma ek olarak, üye sıfatıyla internet siteme dahil olmak isteyen kullanıcılar, üye olurken sunulan üyelik sözleşmesi sayfasındaki yükümlülükleri kabul etmek zorundadır. Üye veya ziyaretçi statüsünde olması fark etmeksizin internet sitem ve diğer bütün servislerimden faydalanan kullanıcılar telif hakkı sayfasında belirttiğim yasal haklarıma uymalı ve saygı göstermelidir.

Tolga Levent internet sitesinden herkesin eşit olarak faydalanabilmesini sağlayabilmem için platform içinde bazı kurallara da uyulması gerekiyor. İlgili topluluk kuralları sayfası altında belirtilen tüm kurallar üye ve ziyaretçi statüsünde yer alan kullanıcılar için geçerlidir. Servislerimi kullanan tüm üye ve kullanıcılar bu kurallara uyacaklarını taahhüt etmiş sayılırlar.

Tolga Levent internet sitemin sunduğu hizmetlerden bir kullanıcı olarak faydalanmak için, bu sayfada yer verilen ve ek olarak diğer politika sayfalarımda yer verdiğim şartlar ve kuralların tümünü kabul etmeniz gerekmektedir. Eğer site genelinde olan tüm politikalarımda yer verdiğim kurallar, şartlar veya yasal yükümlülükleri size uymuyorsa ve kabul etmiyorsanız, lütfen bu internet sitesi tarafından sunulan servisleri ve hizmetleri kullanmayın…

Başa dön tuşu