LifePatch ÜrünleriLifePatch

Vit Plus Life Patch

Life Patch International Vit Plus Life Patch Transdermal Fitoterapi Bandı

Vit Plus Life Patch

Vit Plus Life Patch bant, içerisindeki etken maddelerin vücudunuza deri yoluyla emilimi sonrasında, Vit Plus Life Patch ile günlük olarak almanız gereken vitamin ve mineralleri karşılayarak, vücut direncinizin artmasına ve bağışıklık sisteminizin güçlü kalmasına yardımcı olur.

Vit Plus Life Patch Nedir?

Vit Plus Life Patch, transdermal terapötik sistem teknolojisi ile üretilen ve etken maddelerin bambu kumaşına yerleştirilmesi sonucunda vücudumuza aldığımız vitamin ve mineral gruplarını içeren bir fitoterapi bandıdır. 1 Paket Vit Plus içerisinde 32 adet bant bulunmaktadır.

Vit Plus Life Patch Nasıl Kullanılır?

Vit Plus Patch Kullanım Şekli: Bandı paketinden çıkardıktan sonra arka kısmında bulunan koruyucu tabakayı çıkarın. Ardından transdermal iç yüzeyine eliniz değmeyecek şekilde tutarak, uygulanması gereken bölgeye yapıştırın ve parmak uçlarınızla yumuşak bir şekilde elinizi gezdirip, bandın iyice yapıştığından emin olun. Günlük 1 adet Vit Plus Patch bant kullanım önerilmektedir.

Vit Plus Life Patch Nereye Yapıştırılır?

Vit Plus Bant, tek kullanımlıktır ve vücutta 24 saat kalarak emilim sağlayabilir. Tüysüz, temiz, kuru ve cilt bütünlüğü bozulmamış deri üzerine yapıştırmak suretiyle kullanılır. Kullanım amacınız doğrultusunda ilgili bölge Life Patch Temsilcisi tarafından belirlenmelidir.

Vit Plus Life Patch Kullanıcı Yorumları

Vit Plus Life Patch kullanarak sonuç alan müşterilerimin ürün yorumlarını veya şikayetlerini okuyabilmek için bu sayfanın en aşağısındaki yorumlar kısmına göz atabilir ve Vit Plus Patch memnuniyetlerini okuyabilirsiniz. Life Patch Vit Plus bandını kullanarak memnuniyet, şikayet ya da deneyimini paylaşmak isteyen herkes aşağıya yorum bırakabilir.

Vit Plus Life Patch Fiyatı Nedir?

Life Patch Vit Plus medikal bantlarının 1 paket perakende fiyatı 300 TL olarak satışa sunulmuştur. Life Patch International firmamızın ayrıcalıklarından ve indirimli müşteri fiyatlarından yararlanabilmek için, kazanç planında anlatmış olduğum Girişimcilik Paketleri konusunu inceleyebilirsiniz.

Vit Plus Life Patch Neye İyi Gelir?

Vit Plus Life Patch ve diğer tüm Life Patch Ürünleri, kesinlikle ilaç değildir ve tıbbi etken maddeler içermez! Bant formunda olan, tamamen doğal bileşenlerden oluşan ve deri yoluyla emilim sağlayan ek gıda takviyeleridir. Belirli bir rahatsızlık veya sağlık problemleri çerçevesinde kullanan tüm danışanlar, iyileşme sürecinde olumlu katkılar sağladığını beyan etmiştir. Life Patch Vit Plus, hiçbir hastalığın iyileşmesinde kesinlik vaat etmez…

Vit Plus Life Patch Satın Al

Vit Plus Life Patch bantlarımızın kullanımı, yapıştırma noktaları ve almanız gereken sonucun takibi için mutlaka bir Life Patch Distribütörü şarttır. Sizler ürün müşterisi olarak sonuç alana kadar ilgilenmekle mükelleftir. Dolayısıyla ben Life Patch International bağımsız distribütörü Tolga Levent olarak bu aşamada size yardımcı olabilir ve danışmanınız olabilirim. Türkiye’nin tüm illerine ürün gönderebilme ve temsilcilikler verebilme yetkisine sahibim. İndirimli fiyatlarla ürün satın almak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

SATIN AL MESAJ GÖNDER ŞİMDİ ARA

Vit Plus Life Patch İçindekiler

Vit Plus Life Patch içerisinde; Nanoteknoloji ile yerleştirilmiş bir şekilde B1 Vitamini, B3 Vitamini, B12 Vitamini, Folik Asit, C Vitamini ve E Vitamini bulunmaktadır. Şimdi sırasıyla bu etken maddeleri birlikte inceleyelim.

vit plus life patch

Life Patch Vit Plus
Life Patch Vit Plus

B1 Vitamini

B1 Vitamini (Vitamin B1), Tiamin olarak bilinen ve suda eriyebilen bir vitamin grubudur. Yediğimiz gıdaların enerjiye dönüşmesinde yardımcı bir etkendir. Glikoz metabolizması için gereklidir ve sinir sistemi başta olmak üzere, kas ve kalp fonksiyonları için önemli bir rol oynar. Yaş, cinsiyet, hamilelik, ilaç kullanımı gibi faktörler, hücrelerin büyümesi ve çalışmasında etkin bir rol oynadığı için B1 Vitamini ihtiyacı doğar ancak, günümüz yiyecekleri aşırı pişirme ve haşlama sonucunda B1 içeriğini kaybeder. Dolayısıyla transdermal olarak dışarıdan Vit Plus Life Patch vitamin desteği almak gerekir. B1 Vitamini eksikliğinde ayaklarda yanma, kol ve bacaklarda güçsüzlük ve sindirim sistemi rahatsızlıkları görülmüştür.

B3 Vitamini

B3 Vitamini (Vitamin B3), Niasin olarak bilinen ve vücudunuzun her bölümünün düzgün çalışması için ihtiyaç duyduğumuz önemli bir vitamindir. Protein, yağ ve karbonhidratların parçalanarak vücut içerisinde kullanılmasına yardım eder. Sindirim, dolaşım ve sinir sisteminin sağlıklı şekilde çalışmasında etkili bir rol oynar. Çoğu enzim ve hormonun beslendiği bir vitamindir. Vit Plus Life Patch özellikle kötü kolesterolü düşürerek, iyi kolesterol düzeyini arttırır ve, kalp krizi geçirmiş kişilerin ikinci kez geçirme olasılığını önler. B3 Vitamini eksikliğinde halsizlik, kas zayıflığı, iştah kaybı ve cilt enfeksiyonları rahatsızlıkları görülmüştür.

B12 Vitamini

B12 Vitamini (Vitamin B12), en büyük ve yapısal olarak en karmaşık vitamindir. DNA hücrelerinin oluşturulmasına ve düzenlenmesine yardımcı olur. Yeni hücre üretimi esnasında, bazı yağ asitlerinin parçalanmasında B12 Vitamininin büyük görevi vardır. Vit Plus Life Patch sinir hücrelerini korur ve normal büyümelerini sağlar. En önemli işlevlerinden biri gen kopyalanmasında Koenzim olarak görev yapmasıdır. Uygun beslenmeyle birlikte, dışarıdan B12 takviyesi alarak vücuda vitamin sağlamak gereklidir.

Folik Asit

Folik Asit (Folic Acid), vücuttaki fonksiyonların devamlılığı için son derece önemlidir. Vit Plus Life Patch, özellikle sinir sisteminin gelişiminde oldukça etkilidir. Folik Asit, vücuda oksijen sağlayan kan hücrelerinin çoğalmasında ve yeni hücre oluşumunda başrol oynar. Folik Asidin yeterli düzeyde olması birçok hastalığa karşı koruma sağlamaktadır. Folik Asidi düşük olan kişilerde sürekli yorgunluk hissi, halsizlik ve soluk bir ten görülmüştür ve bu kişilerin depresyona daha yatkın olduğu bilinmektedir.

C Vitamini

C Vitamini (Vitamin C), dokuların oluşmasının yanı sıra, vücudun çeşitli yaralanmalardan sonra iyileşme süreci için büyük bir öneme sahiptir. Hücrelere zarar verebilecek molekülleri ortadan kaldırmaya yarayan ve antioksidan görevi olan C Vitamini, bağışıklık sisteminin güçlü tutulmasında bayrak taşıyıcı bir özelliğe sahiptir.

E Vitamini

E Vitamini (Vitamin E), Tokoferol olarak bilinen ve vücudun günlük fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için gerekli olan temel vitamin türlerinden biridir. Yağda çözünebilen ve karaciğerde bir miktar depolanabilen etkili bir antioksidandır. Antioksidanlar ise, kişilerin vücudundaki sağlıklı hücrelerin maruz kaldığı bütün durumları bertaraf eden maddelerdir. Besinlerle birlikte alındıktan sonra ince bağırsaklardan emilen bu vitamin, günümüz besin değerlerinin yetersiz kalması nedeniyle transdermal olarak dışarıdan Vit Plus Life Patch vitamin desteği almak gerekir. E Vitamini eksikliğinde, yürümede zorluk, konuşamama ve beden hareketleri bozukluğu gözlemlenmiştir.

Bütün Life Patch International Ürünleri Hakkında Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayın.

Tolga Levent

Life Patch International bağımsız distribütörü olarak; Firmamızın ürünleri, çalışma sistemi ve kazanç planı hakkında sizlere sunum yapabilirim. Bayi olmak için aşağıdaki sosyal medya butonlarından dilediğinize tıklayarak bana ulaşabilirsiniz.

5 Yorum

  1. Merhaba Tolga bey. Vitamin takviyesi bantları arasında gördüğüm kadarıyla en etkilisi vitplus patch. Satın almak için ne yapmam gerekiyor?

  2. Bir alternatif tıp doktorunun yönlendirmesiyle transdermal bantları araştırmaya başladım. En son ölçtürdüğüm vitamin değerlerimin düşük çıkması sebebiyle vit plus patch kullanıyorum. Değerlerim gayet iyi durumda, teşekkürler lifepatch.

    1. Memnuniyetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim Leman hanım. Alternatif alanda hizmet eden tüm bireyler gerçekten sağlıklı beslenme konusunda çok deneyimliler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu