Telif Hakkı

Telif Hakkı

Tolga Levent olarak her fikrin ve fikir sahibinin, fikri mülkiyet haklarının olduğunu düşünüyorum. Tüm fikir sahiplerinin haklarına saygı duyuyorum ve internet sitemin servislerinden faydalanan kullanıcıların da aynı hassasiyeti göstermesini, fikir ve telif haklarıma saygı göstermesini bekliyorum. Eğer bu sitesi üzerinde kullanılan herhangi bir materyalin fikri mülkiyet hakkı sahibiyseniz ve içeriğinizi belirlenen lisans şartlarının dışında kullanarak ihlal etmiş olduğumu düşünüyorsanız, İletişim sayfam üzerinden benimle irtibata geçebilirsiniz.

Life Patch International bağımsız distribütörü Tolga Levent sitemizdeki içeriklerimiz ve servislerimizle ilgili olarak avukatlarımız ve ekibimizle birlikte bizler de fikirlerimizin mülkiyet haklarına sahip çıkmak istiyoruz. Bu çerçevede;

  • Sitemiz üzerinden yayınlanan tüm servisler, metinler, görseller, logolar, sunular, sesler ve video paylaşımlar telif hakkı yasalarıyla korunmaktadır.
  • Bilinen telif hakları yasası haricinde de, sitemizde bulunan içeriklerimizin orijinalliğine değer veriyor ve DMCA ve de Zaman Damgası uygulamalarıyla içeriklerimizin alıntılanmasının önüne geçiyoruz.
  • Tolga Levent‘in yazılı izni olmaksızın sitemiz ve servislerimizin tamamı veya bir bölümü hiç bir şekilde kopyalanamaz, değiştirilemez ve değiştirilerek dağıtılamaz.
  • Sitemizde ve tüm sosyal medya hesaplarımızda yer alan görsel ve işitsel verilerin, tasarımın ve isimlerin tek başına yayın ve lisans haklarının bütününün yasal sahipliği Tolga Levent‘e aittir.
  • İçeriklerimizin hiç biri kaynak gösterilerek veya gösterilmemesi suretiyle, bir bütün veya kısımlar halinde alıntı olarak gösterilemez, kopyalanamaz, kullanılamaz.
  • Sitemizde yer alan bazı içeriklerde kullanılan materyaller, fikri mülkiyet hakları bulunan üçüncü şahıslara aittir. Bu materyallerin hak sahipleri tarafından özel olarak izin verilmedikçe bir bölümü veya tamamı kullanılamaz ve alıntı yapılamaz.
  • Tolga Levent, kullanıcılar tarafından platforma kazandırılan tüm içerikleri, istediği amaçla ve dilediği yöntemle kullanma, yayınlama, değiştirme, uyarlama, çoğaltma, dağıtma, engelleme veya yayından kaldırma hakkına sahiptir.
  • Kullanıcıların Tolga Levent’e gönderdiği veya kazandırdığı içerik ya da iletilerin telif hakkı ihlallerinden dolayı ortaya çıkabilecek işlem ve eylemlerde sorumluluğun tümü (Tolga Levent ve üçüncü şahıs fikir sahibinin zarar ziyan tazmini dahil olarak) kullanıcıya aittir.

Tolga Levent Bağımsız Distribütör platformunun Kullanım Sözleşmesi gereği tüm üye ve ziyaretçilerimiz, buradaki telif hakkı yükümlülüklerini yerine getirmek zorunda olduklarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Buradaki telif hakkı prosedürlerimiz ile ilgili görüş, sorun veya eleştiride bulunmak isterseniz ya da öğrenmek istediğiniz ama yer vermediğimiz bir detay mevcutsa, bize iletisim@tolgalevent.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

Başa dön tuşu