Sertifikalar

Life Patch International firmasının sertifikaları ve belgeleri, işine duyduğu saygının göstergesidir. Bir markayı “büyük ve kaliteli” yapan, sahip olduğu sertifikalar değil, müşterilerine duyduğu sorumluluk bilincidir. Analizler, araştırmalar ve geliştirme süreçlerinden sonra her geçen gün sertifikaların bir yenisi daha ailemize eklenmektedir.

Sertifikalar

Düzenli olarak gerçekleştirilen şirket içi eğitimlerde, teknik olarak mükemmelliği değil, bu vazgeçilmez ilkemizi de tüm distribütörlerimize aşılıyoruz. Bu bilinç, sahibi olduğumuz sertifikalardan daha da değerli ve geçerli kılıyor.

GMP Sertifikası

GMP Sertifikası: İyi Üretim Uygulamaları (Good Manufacturing Practise) Gıda, ilaç, tıbbi cihaz ve medikal ve kozmetik alanlarında üreticinin yüksek kalitede ve yasal koşullarda üretim yapmasını sağlayan asgari şartların güvencesidir.

GMP Sertifikası Life Patch International
GMP Sertifikası Life Patch International

Helal Sertifikası

Helal Sertifikası: Bu standartlara göre, İslami kriterler ve insani gerekler bakımından “uygun” olan her ürün için bir sertifika türü belirlenmekte ve bu hususta gerek üreticinin, gerekse tüketicinin ortak bir zeminde buluşması amaç edinilmektedir.

Helal Sertifikası Life Patch International
Helal Sertifikası Life Patch International

ISO 9001.2015 Sertifikası

ISO 9001.2015 Sertifikası: Şirketlerin, firmaların ve organizasyonların (Kalite Yönetim Sistemi) ürettiği ve müşterilerine sunduğu mal ve hizmetlerin, uluslararası alanda kabul görmüş bir standarda uygun olarak üretildiğini göstermiş olmaktır.

ISO 9001:2015 Sertifikası Life Patch International
ISO 9001:2015 Sertifikası Life Patch International

ISO 10002.2018 Sertifikası

ISO 10002.2018 Sertifikası: Kurum ve kuruluşlarda dağıtılan ürün ve hizmetlerdeki, müşteri şikayetlerin incelenmesi, ilgilenilmesi ve sonuca ulaşılmasını denetleyen ve kalite yönetimi konusunda %98 müşteri memnuniyetine ulaşmasını göstermiş olmaktır.

ISO 10002:2018 Sertifikası Life Patch International
ISO 10002:2018 Sertifikası Life Patch International

ISO 14001.2015 Sertifikası

ISO 14001.2015 Sertifikası: İşletmelerin çevreye verdikleri veya verebilecekleri zararların (Çevre Yönetim Sistemi) sistematik bir şekilde ortadan kaldırılabilmesi için geliştirilen ve ilgili kuruluşların çevreci ürünler kullanarak doğaya saygılı bir kuruluş olduğunu kanıtlamaktadır.

ISO 14001:2015 Sertifikası Life Patch International
ISO 14001:2015 Sertifikası Life Patch International

ISO/IEC 27001.2013 Sertifikası

ISO/IEC 27001.2013 Sertifikası: Şirketlerin, başta kendi verileri ve distribütörleri ile müşterilerinin (Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi) gizli bilgilerini, finansal verilerini ve fikri mülkiyet haklarını hassas bir biçimde koruduğu anlamına gelen uluslararası bir çerçevedir.

ISO/IEC 27001:2013 Sertifikası Life Patch International
ISO/IEC 27001:2013 Sertifikası Life Patch International

İş Yeri Dışında Satış Yetki Belgesi

İş Yeri Dışında Satış Yetki Belgesi: Doğrudan satış sistemi ile çalışan şirketlerin çalışma sistemi ve kazanç planının, sadece sisteme yeni kişiler kazandırmaktan ziyade, ürün veya hizmetlerin doğrudan tüketicilere satışını ve müşteri takibini esas almaktadır.

İş Yeri Dışında Satış Yetki Belgesi Life Patch International
İş Yeri Dışında Satış Yetki Belgesi Life Patch International

Nitelikli, modern ve yeni nesil Network Marketing anlayışı ile çıktığımız bu yolda, ürünlerimizin kalitesi ve şeffaflık ilkemiz gereği müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmak için aldığımız sertifika ve belgeler bunlardır. Siz değerli danışanlara en üst düzeyde hizmet sağlayabilmek için Life Patch International firması olarak, her daim kendimizi yenilemekte ve geliştirmekteyiz.

Başa dön tuşu