LifePatch ÜrünleriLifePatch

Relax Life Patch

Life Patch International Relax Life Patch Transdermal Fitoterapi Bandı

Relax Life Patch

Relax Life Patch bant, içerisindeki etken maddelerin vücudunuza deri yoluyla emilimi sonrasında, Relax Life Patch ile yorgunluk ve strese bağlı etkilerin ortadan kalkmasına ve uyku kalitenizi artırmanıza yardımcı olur.

Relax Life Patch Nedir?

Relax Life Patch, transdermal terapötik sistem teknolojisi ile üretilen ve etken maddelerin bambu kumaşına yerleştirilmesi sonucunda vücudumuza aldığımız vitamin ve mineral gruplarını içeren bir fitoterapi bandıdır. 1 Paket Relax içerisinde 24 adet bant bulunmaktadır.

Relax Life Patch Nasıl Kullanılır?

Relax Patch Kullanım Şekli: Bandı paketinden çıkardıktan sonra arka kısmında bulunan koruyucu tabakayı çıkarın. Ardından transdermal iç yüzeyine eliniz değmeyecek şekilde tutarak, uygulanması gereken bölgeye yapıştırın ve parmak uçlarınızla yumuşak bir şekilde elinizi gezdirip, bandın iyice yapıştığından emin olun. Günlük 1 adet Relax Patch bant kullanım önerilmektedir.

Relax Life Patch Nereye Yapıştırılır?

Relax Bant, tek kullanımlıktır ve vücutta 24 saat kalarak emilim sağlayabilir. Tüysüz, temiz, kuru ve cilt bütünlüğü bozulmamış deri üzerine yapıştırmak suretiyle kullanılır. Kullanım amacınız doğrultusunda ilgili bölge Life Patch Temsilcisi tarafından belirlenmelidir.

Relax Life Patch Kullanıcı Yorumları

Relax Life Patch kullanarak sonuç alan müşterilerimin ürün yorumlarını veya şikayetlerini okuyabilmek için bu sayfanın en aşağısındaki yorumlar kısmına göz atabilir ve Relax Patch memnuniyetlerini okuyabilirsiniz. Life Patch Relax bandını kullanarak memnuniyet, şikayet ya da deneyimini paylaşmak isteyen herkes aşağıya yorum bırakabilir.

Relax Life Patch Fiyatı Nedir?

Life Patch Relax medikal bantlarının 1 paket perakende fiyatı 300 TL olarak satışa sunulmuştur. Life Patch International firmamızın ayrıcalıklarından ve indirimli müşteri fiyatlarından yararlanabilmek için, kazanç planında anlatmış olduğum Girişimcilik Paketleri konusunu tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Relax Life Patch Neye İyi Gelir?

Relax Life Patch ve diğer tüm Life Patch Ürünleri, kesinlikle ilaç değildir ve tıbbi etken maddeler içermez! Bant formunda olan, tamamen doğal bileşenlerden oluşan ve deri yoluyla emilim sağlayan ek gıda takviyeleridir. Belirli bir rahatsızlık veya sağlık problemleri çerçevesinde kullanan tüm danışanlar, iyileşme sürecinde olumlu katkılar sağladığını beyan etmiştir. Life Patch Relax, hiçbir hastalığın iyileşmesinde kesinlik vaat etmez…

Relax Life Patch Satın Al

Relax Life Patch bantlarımızın kullanımı, yapıştırma noktaları ve almanız gereken sonucun takibi için mutlaka bir Life Patch Distribütörü şarttır. Sizler ürün müşterisi olarak sonuç alana kadar ilgilenmekle mükelleftir. Dolayısıyla ben Life Patch International bağımsız distribütörü Tolga Levent olarak bu aşamada size yardımcı olabilir ve danışmanınız olabilirim. Türkiye’nin tüm illerine ürün gönderebilme ve temsilcilikler verebilme yetkisine sahibim. İndirimli fiyatlarla ürün satın almak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

SATIN AL MESAJ GÖNDER ŞİMDİ ARA

Relax Life Patch İçindekiler

Relax Life Patch içerisinde; Nanoteknoloji ile yerleştirilmiş bir şekilde Melatonin, Lavanta Yağı ve Gül Yağı bulunmaktadır. Şimdi sırasıyla bu etken maddeleri birlikte inceleyelim.

relax life patch

Life Patch Relax
Life Patch Relax

Melatonin

Melatonin (Melatonine), uyku döngüsünü ve vücudun biyolojik saatini düzenleyen bir hormondur. Beynin orta bölgesinde yer alan epifiz bezi tarafından salgılanır. Kemik iliği ve akyuvar hücreleri tarafından da düşük düzeyde üretilen bu hormon, havanın kararmasıyla sentezlenmeye başlar.

Relax Life Patch, bir besin takviyesi olarak, yorgunluk ve strese bağlı uyku bozukluğunun kontrolünü sağlamaktadır. İnsan vücudunda doğal olarak bulunan melatonin hormonu, akşam 23:00 ile gece 05.00 saatleri arasında zifiri karanlıkta üretilir ve salgılanır. Ancak ne yazık ki, günümüzde radyasyon alanlarının çoğalması, evlerimizdeki internet modemleri ve cep telefonlarımızı başucumuza koymamız sebebiyle, salgılanma yeteri kadar olmamaktadır. Bunun için, melatonin hormonu mutlaka gıda takviyesi olarak dışarıdan alınmalıdır.

Melatonin, geceleri uyku ritminin düzenlenmesinin yanı sıra, vücut ısı dengelenmesini de destekler. Hücrelerin yenilenmesi ve yaşlanmanın gecikmesinde etkili bir rolü olduğu için, stres ve depresyon durumlarının başlıca önleyicisidir. Ayrıca, göz sağlığında etkili olduğu ve iltihaplanmayı azalttığı bilinir.

Melatonin hormonu eksikliğinde ise, uyku düzensizliği başta olmak üzere, depresyonda olma hissi, kaygı bozukluğu, halsizlik ve yorgunluk ve cinsel isteksizlik gibi durumlar ortaya çıkar. Eksikliğinde en fazla gözlenen durum, yaşlanma sürecini hızlandırıyor olmasıdır.

Lavanta Yağı

Lavanta Yağı (Lavender Oil), dağların yüksek kesimlerinde yetişen lavanta çiçeğinin kaynatılması ve filtrelenmesi ile elde edilen, organik ve doğal bir bileşendir. Vitamin ve mineral bakımından oldukça zengindir. Zihinsel aktivite ve odaklanma konusunda büyük destek sağlar. Vücut aknelerini önleme, egzama ve cilt problemleri ile kırışıklıkları gidermede etkilidir. Migren, baş ağrısı ve depresyon durumlarında ağrıları hafifletip, rahatlatıcı etki yarattığı gözlenmiştir. Anksiyete durumlarını azaltarak, stres ve sinir gerginliğini ortadan kaldırır. Relax Life Patch en önemlisi, uykuya dalma, uyku süresi ve uyku kalitesini artırmada önemli rol oynar.

Gül Yağı

Gül Yağı (Rose Oil), sadece pembe olan gül yaprağının kaynatılması ve filtrelenmesi ile elde edilen, organik ve doğal bir bileşendir. Yaklaşık 1 kilo gül yağı elde edebilmek için, ortalama 1 milyon adet gül yaprağının işlenmesi gerekir. Bu yüzden, çok kıymetli bir yağdır. Gül yağı, cildi destekleyici ve besleyici özelliğiyle bilinir. Ciltte oluşan güneş ve gebelik lekelerinin görünümünü hafifletir. Egzama ve açık yaralar gibi alerjik cilt sorunlarında etkilidir. Relax Life Patch, antiseptik özelliği sayesinde mikropları öldürür. Huzur verici ve rahatlatıcı etkisi ile depresyon ve stres gibi durumlarda etkilidir.

Bütün Life Patch International Ürünleri Hakkında Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayın.

Tolga Levent

Life Patch International bağımsız distribütörü olarak; Firmamızın ürünleri, çalışma sistemi ve kazanç planı hakkında sizlere sunum yapabilirim. Bayi olmak için aşağıdaki sosyal medya butonlarından dilediğinize tıklayarak bana ulaşabilirsiniz.

6 Yorum

  1. Selam. Uyku bozukluğu iç relax patch kullanmak istiyorum, geceleri uykuya dalmakta zorlanıyorum. Etkisini görür müyüm?

    1. Evet Nuray hanım. Danışanlarımızdan aldığımız olumlu sonuçlar da hep bu yönde. Ürünü temin ettikten sonra benimle iletişime geçerseniz, en uygun kullanım noktalarını size aktaracağım. Relax Life Patch satın almak için üst menüdeki “Satın Al” butonuna tıkladığınız zaman resimli bir şekilde nasıl sipariş verebileceğinizi anlattım. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz:
      https://tolgalevent.com/life-patch-international-urun-satin-alma/

    1. Elbette Berna hanım. Relax Life Patch ve diğer tüm Life Patch bantlarımız ilaç değildir ve tıbbi etken maddeler içermez. Tüm bantlarımız aynı anda yapıştırılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu