LifePatch ÜrünleriLifePatch

Omega Life Patch

Life Patch International Omega Life Patch Transdermal Fitoterapi Bandı

Omega Life Patch

Omega Life Patch bant, içerisindeki etken maddelerin vücudunuza deri yoluyla emilimi sonrasında, Omega Life Patch ile vücutta üretilmeyen ve takviye olarak karşılanması gereken omega yağ asitlerini almanıza yardımcı olur.

Omega Life Patch Nedir?

Omega Life Patch, transdermal terapötik sistem teknolojisi ile üretilen ve etken maddelerin bambu kumaşına yerleştirilmesi sonucunda vücudumuza aldığımız vitamin ve mineral gruplarını içeren bir fitoterapi bandıdır. 1 Paket Omega içerisinde 30 adet bant bulunmaktadır.

Omega Life Patch Nasıl Kullanılır?

Omega Patch Kullanım Şekli: Bandı paketinden çıkardıktan sonra arka kısmında bulunan koruyucu tabakayı çıkarın. Ardından transdermal iç yüzeyine eliniz değmeyecek şekilde tutarak, uygulanması gereken bölgeye yapıştırın ve parmak uçlarınızla yumuşak bir şekilde elinizi gezdirip, bandın iyice yapıştığından emin olun. Günlük 1 adet Omega Patch bant kullanım önerilmektedir.

Omega Life Patch Nereye Yapıştırılır?

Omega Bant, tek kullanımlıktır ve vücutta 24 saat kalarak emilim sağlayabilir. Tüysüz, temiz, kuru ve cilt bütünlüğü bozulmamış deri üzerine yapıştırmak suretiyle kullanılır. Kullanım amacınız doğrultusunda ilgili bölge Life Patch Temsilcisi tarafından belirlenmelidir.

Omega Life Patch Kullanıcı Yorumları

Omega Life Patch kullanarak sonuç alan müşterilerimin ürün yorumlarını veya şikayetlerini okuyabilmek için bu sayfanın en aşağısındaki yorumlar kısmına göz atabilir ve Omega Patch memnuniyetlerini okuyabilirsiniz. Life Patch Omega bandını kullanarak memnuniyet, şikayet ya da deneyimini paylaşmak isteyen herkes aşağıya yorum bırakabilir.

Omega Life Patch Fiyatı Nedir?

Life Patch Omega medikal bantlarının 1 paket perakende fiyatı 300 TL olarak satışa sunulmuştur. Life Patch International firmamızın ayrıcalıklarından ve indirimli müşteri fiyatlarından yararlanabilmek için, kazanç planında anlatmış olduğum Girişimcilik Paketleri konusunu inceleyebilirsiniz.

Omega Life Patch Neye İyi Gelir?

Omega Life Patch ve diğer tüm Life Patch Ürünleri, kesinlikle ilaç değildir ve tıbbi etken maddeler içermez! Bant formunda olan, tamamen doğal bileşenlerden oluşan ve deri yoluyla emilim sağlayan ek gıda takviyeleridir. Belirli bir rahatsızlık veya sağlık problemleri çerçevesinde kullanan tüm danışanlar, iyileşme sürecinde olumlu katkılar sağladığını beyan etmiştir. Life Patch Omega, hiçbir hastalığın iyileşmesinde kesinlik vaat etmez…

Omega Life Patch Satın Al

Omega Life Patch bantlarımızın kullanımı, yapıştırma noktaları ve almanız gereken sonucun takibi için mutlaka bir Life Patch Distribütörü şarttır. Sizler ürün müşterisi olarak sonuç alana kadar ilgilenmekle mükelleftir. Dolayısıyla ben Life Patch International bağımsız distribütörü Tolga Levent olarak bu aşamada size yardımcı olabilir ve danışmanınız olabilirim. Türkiye’nin tüm illerine ürün gönderebilme ve temsilcilikler verebilme yetkisine sahibim. İndirimli fiyatlarla ürün satın almak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

SATIN AL MESAJ GÖNDER ŞİMDİ ARA

Omega Life Patch İçindekiler

Omega Life Patch içerisinde; Nanoteknoloji ile yerleştirilmiş bir şekilde Omega 3, Omega 9, Koenzim ve Astaksantin bulunmaktadır. Şimdi sırasıyla bu etken maddeleri birlikte inceleyelim.

omega life patch

Life Patch Omega
Life Patch Omega

Omega 3

Omega 3, Soğuk kış denizlerinde yaşayan bazı balık türlerinin, soğuktan korunmak için salgıladıkları yağ asitleridir. EPA (Eikosapentaenoik Asit) ve DHA (Dokosaheksaenoik Asit) olarak ayrışan Omega 3, hücrelerin temel yapısal bileşenidir. Vücut için gerekli olan ve, dışarıdan transdermal olarak alınması gereken bir takviyedir: Çünkü insan vücudu bunu üretemez. Vücudun omega 3 yağ asidine ihtiyacı, daha anne karnında başlar. Çocukluk, ergenlik, yetişkinlik ve yaşlılık boyunca bu ihtiyaç devam eder.

Omega Life Patch, beyin gelişiminde ve göz sağlığında etkilidir. Büyüme ve gelişmeyi destekler. Kalp sağlığını önemli ölçüde korur. Bağışıklığı güçlendirerek, uzun süre tok kalmanızı sağlar ve iştahı dengeler. Ayrıca erken doğum riskini azaltarak, bebeğin retina ve beyin gelişimini destekler ve, lohusalık sendromundan korur.

Omega 9

Omega 9, insan vücudu tarafından üretilebilen ve hayvansal yağlarda yaygın olarak bulunan doymamış yağ asitleridir. Ancak, günümüz besin değerlerinin düşük olması sebebiyle yine, dışarıdan transdermal takviye olarak alınması gerekir. Araştırmalar, Omega 9 yağ asitlerinin kardiyovasküler hastalıklar ve inme riskini azaltmaya yardımcı olduğunu göstermiştir. Omega 9’un kalp sağlığına oldukça faydası vardır. İyi kolesterolü artırdığı ve kötü kolesterolü düşürdüğü bilinmektedir. Kalp krizinin nedenlerinden biri olarak bildiğimiz arterlerde plak birikimini ortadan kaldırmaya destek olur.

Koenzim

Koenzim (Coenzyme), yağda çözünebilen, organik ve doğal bir bileşendir. Hücrelerde enerji üretimine yardımcı olur ve hücreler arası elektron taşıma zincirinde etkili bir faktördür. Koenzimin en temel aktivitesi, enzimlerle bir arada çalışarak hücrelerin ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayıp, kaslara güç vermesidir. Omega Life Patch ayrıca, hücreleri hasarlardan, virüslerden ve hastalıklara neden olan bakterilerden korur.

Astaksantin

Astaksantin (Astaxanthin), yengeç, karides, ıstakoz ve somon balığı gibi bazı balık türlerinde bulunan biyolojik bir pigmenttir. Dünyanın, bilinen en güçlü ikinci antioksidanıdır. Avantajı ise, C vitamininden 6.000 kat daha güçlü, E vitamininden ise 550 kat daha etkili olmasıdır. Bu durum, uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmeyi arzu edenlerin vücutlarında yeterli miktarda Astaksantin bulunması gerektiği anlamına gelir.

Kaslardaki yorgunluğa neden olan laktat birikimini düşürmeye destek olur. Omega Life Patch, cinsel sağlık açısından sperm sayısının artmasında da önemli bir destekleyicidir. Kan ve beyin bariyerini geçme yeteneği ile nörolojik hastalıklardan korunmaya yardımcı olması, en belirgin faydaları arasındadır. Kan basıncının dengelenmesi ile, hipertansiyon üzerinde olumlu etkileri vardır.

İleri yaş nedeniyle ciltte oluşan lekelerin çoğalmasını önler. Saç kaybının önüne geçerek, köklerin yenilenmesini sağlar. Şeker hastalıkları, karaciğer sağlığı ve menopoz dönemi gibi durumlarda destekleyici etkileri göz ardı edilemez.

Bütün Life Patch International Ürünleri Hakkında Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayın.

Tolga Levent

Life Patch International bağımsız distribütörü olarak; Firmamızın ürünleri, çalışma sistemi ve kazanç planı hakkında sizlere sunum yapabilirim. Bayi olmak için aşağıdaki sosyal medya butonlarından dilediğinize tıklayarak bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu