LifePatch

Life Patch International

Life Patch International Bağımsız Temsilcisi Tolga Levent

Life Patch International network marketing firması; Medikal Dış Ticaret Limited şirketi olarak, 6 Ağustos 2020 yılında, başkanımız Sn. Sefer Pars tarafından 3 milyon lira ödenmiş sermaye kurulmuştur. Genel merkezi Samsun ilinde olan tamamen yerli bir Türk firmasıdır.

Life Patch International

Life Patch Nedir? Life Patch International global çapta bir network marketing ağına sahiptir. Geçen zaman içerisinde, 60‘tan fazla ülkede faaliyet gösterebilme ve ihracat yapabilme başarısını yakalamıştır. Her geçen gün içerisinde yeni ülkeler, firmamızın mikro ihracat listesinde yerini almaktadır. Life Patch Fiyatları, transdermal pazarındaki en uygun fiyatlardır.

Vizyon & Misyon

Yönetim kurulumuz, çalışma arkadaşlarımız ve tüm distribütörlerimiz;

Ürünlerimizi en uygun fiyatlarıyla ve ulaşımı en hızlı olacak şekilde sizlere sunmayı vizyon edinmiştir. Anlaşılması en kolay kazanç planıyla birlikte, en çok tercih edilen bir şirket olmayı da kendisine misyon edinmiştir.

Life Patch International Ürünleri

Teknolojinin hızla ilerlemesi ve bu durumun kendisini sağlık alanında da göstermesi sebebiyle, hücrelerimizin ihtiyacı olan vitamin ve gıda takviyelerinin vücudumuza alınma şekilleri de gelişiyor. Bilim insanlarının geliştirdiği transdermal terapötik sistem sayesinde, tablet veya toz şeklinde değil, bant şeklinde vücudumuzun vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Life Patch Ürünleri tamamen doğal bir gıda takviyesidir. İnsanların sağlığına kavuşabilmesi için vitamin ve mineral gibi etken maddeler içerir. Bu nedenle sağlığa zarar verebilecek ve alerjik etki yaratabilecek etken maddeler bulunmamaktadır. Life Patch Kullanıcı Yorumları, %98 müşteri memnuniyetine sahiptir.

Life Patch International Ürünleri Hakkında Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayın.

Life Patch International Kazanç Planı

Şirketimizin Network Marketing planı, Binary kazanç modeliyle işler. Life Patch International Binary Sistem, sponsor desteği de alarak ekip kurulabilen ve ikili takım şeklinde ilerleyen bir çalışma modelidir.

Aktif tüm distribütörler yeni bir bayi edindiği zaman, sağ veya sol takım olmak üzere ilgili girişimciyi bu takımlardan birine dahil eder. Böylece iki takımda da eşitlik sağlanarak, çalışan tüm temsilcilerin para kazanması hedeflenmiştir.

Life Patch International Kazanç Planı Hakkında Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayın.

Neden Life Patch International?

Şirketimiz, ürünlerin kalitesi ve Türkiye standartlarındaki fiyat performans politikası ile kısa zamanda transdermal sektörünün bayrak taşıyıcısı haline gelmiştir. Rakiplerine oranla, şirket ilkeleri ve çalışma biçimi konusunda, daha etik ve daha dürüst bir temsilci ağına sahiptir. Aynı özveriyi, kazanç planında da göstermektedir.

Ek gelir amaçlı part time veya benim gibi tek gelir amaçlı full time bir şekilde distribütör olmak için, buraya tıklayarak iletişim sayfamdan bana mesaj gönderebilirsiniz. Ya da aşağıdaki butonları tıklayarak, direkt bana ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

MESAJ GÖNDER ŞİMDİ ARA

Tolga Levent

Life Patch International bağımsız distribütörü olarak; Firmamızın ürünleri, çalışma sistemi ve kazanç planı hakkında sizlere sunum yapabilirim. Bayi olmak için aşağıdaki sosyal medya butonlarından dilediğinize tıklayarak bana ulaşabilirsiniz.

6 Yorum

  1. Evet gerçekten Life Patch International firması muhteşem bir network marketing yapısına sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu