LifePatch ÜrünleriLifePatch

Life Patch International Ürünleri

Life Patch International Bağımsız Temsilcisi Tolga Levent

Life Patch International Ürünleri, transdermal terapötik sistem teknolojisi ile üretilen bant şeklindeki gıda takviyeleridir. İlgili bütün bakanlıkların onayı ve yetkili makamların vermiş olduğu tüm sertifikalar mevcuttur. Life Patch Ürünleri, tamamen doğal bir gıda takviyesidir. İnsanların sağlığına kavuşabilmesi için vitaminler ve mineraller gibi etken maddeler içerir.

Life Patch International Ürünleri

Teknolojinin hızla ilerlemesi ve bu durumun kendisini sağlık alanında da göstermesi sebebiyle, hücrelerimizin ihtiyacı olan vitamin ve mineral gibi gıda takviyelerinin vücudumuza alınma şekilleri de gelişiyor. Uzun zamandır tıp alanında kullanılan ve günümüzde besin takviyeleri olarak da alabileceğiniz medikal bantlar, bilim insanlarının geliştirdiği transdermal dalga teknolojisi sayesinde ortaya çıkmıştır. Life Patch International Ürünleri sayesinde artık tablet veya toz şeklinde değil, bant şeklinde vücudumuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Dynamic Life Patch

İlk ürünümüz; Dynamic Life Patch. İçerisinde Kırmızı Kore Ginseng, Deniz Planktonları, Organik Germanyum, Gümüş İyonları, Glukozamin, Saponinler, Magnezyum ve Potasyum etken maddeleri bulunmaktadır. Dynamic Life Patch bant, içerisindeki etken maddelerin vücudunuza deri yoluyla emilimi sonrasında, hücrelerin yenilenmesini sağlayarak bağışıklık siteminizin güçlenmesine ve hastalıklara karşı kendinizi savunmanıza yardımcı olur. Life Patch International Ürünleri arasında en çok rağbet gören banttır.

Life Patch Dynamic
Life Patch Dynamic

Energy Life Patch

İkinci ürünümüz; Energy Life Patch. İçerisinde Kırmızı Kore Ginseng, Ginkgo Biloba, B12 Vitamini, D Vitamini, C Vitamini, Folik Asit, L-Arjinin, L-Lösin, L-Valin ve L-İzolösin etken maddeleri bulunmaktadır. Energy Life Patch bant, içerisindeki etken maddelerin vücudunuza deri yoluyla emilimi sonrasında, halsizlik ve bitkinlik durumlarından kurtulmanıza ve kendinizi zinde hissetmenize yardımcı olur. Life Patch International Ürünleri ailesine katılan en yeni banttır.

Life Patch Energy
Life Patch Energy

Relax Life Patch

Üçüncü ürünümüz; Relax Life Patch. İçerisinde Melatonin, Lavanta Yağı ve Gül Yağı etken maddeleri bulunmaktadır. Relax Life Patch bant, içerisindeki etken maddelerin vücudunuza deri yoluyla emilimi sonrasında, yorgunluk ve strese bağlı etkilerin ortadan kalkmasına ve uyku kalitenizi artırmanıza yardımcı olur.

Life Patch Relax
Life Patch Relax

Vit Plus Life Patch

Dördüncü ürünümüz; Vit Plus Life Patch. İçerisinde B1 Vitamini, B3 Vitamini, B12 Vitamini, Folik Asit, C Vitamini ve E Vitamini etken maddeleri bulunmaktadır. Vit Plus Life Patch bant, içerisindeki etken maddelerin vücudunuza deri yoluyla emilimi sonrasında, günlük olarak almanız gereken vitamin ve mineralleri karşılayarak, vücut direncinizin artmasına ve bağışıklık sisteminizin güçlü kalmasına yardımcı olur. Life Patch International Ürünleri arasında en çok rağbet görenlerden biridir.

Life Patch Vit Plus
Life Patch Vit Plus

Fit Life Patch

Beşinci ürünümüz; Fit Life Patch. İçerisinde Garcinia Cambogia, Keten Tohumu Yağı, Esmer Su Yosunu, Yeşil Çay Özü, Guarana ve Çinko etken maddeleri bulunmaktadır. Fit Life Patch bant, içerisindeki etken maddelerin vücudunuza deri yoluyla emilimi sonrasında, vücudunuzdaki dengesiz beslenmeyi kontrol altına alarak, kilo vermenize ve formda kalmanıza yardımcı olur.

Life Patch Fit
Life Patch Fit

Omega Life Patch

Altıncı ve son ürünümüz; Omega Life Patch. İçerisinde Omega 3, Omega 9, Koenzim ve Astaksantin etken maddeleri bulunmaktadır. Omega Life Patch bant, içerisindeki etken maddelerin vücudunuza deri yoluyla emilimi sonrasında, vücutta üretilmeyen ve takviye olarak karşılanması gereken omega yağ asitlerini, Life Patch International Ürünleri sayesinde almanıza yardımcı olur.

Life Patch Omega
Life Patch Omega

Life Patch International Ürünleri herhangi birinden satın almak için, buraya tıklayarak iletişim sayfamdan bana mesaj gönderebilirsiniz. Ya da aşağıdaki butonları tıklayarak, direkt bana ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

MESAJ GÖNDER ŞİMDİ ARA

Tolga Levent

Life Patch International bağımsız distribütörü olarak; Firmamızın ürünleri, çalışma sistemi ve kazanç planı hakkında sizlere sunum yapabilirim. Bayi olmak için aşağıdaki sosyal medya butonlarından dilediğinize tıklayarak bana ulaşabilirsiniz.

4 Yorum

  1. Life Path ürünlerinin hepsini inceledim. Neredeyse tümüne ihtiyacım var. Hepsini aynı anda kullanabilir miyim.?

    1. Evet İlknur hanım. Tüm Life Patch bantlarımız ilaç değildir ve tıbbi etken maddeler içermez. Tüm bantlarımızı gönül rahatlığıyla aynı anda yapıştırılabilirsiniz, ben öyle yapıyorum.

  2. Life patch ürünleri sayesinde hayatım değişti diyebilirim. Özellikle dynamic ve omega bantları benim favori ürünlerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu