LifePatch Kazanç PlanıLifePatch

Life Patch International Kazanç Planı

Life Patch International Bağımsız Temsilcisi Tolga Levent

Life Patch International Kazanç Planı, transdermal bant sektöründeki en rekabetçi ve eşsiz bir kazanç planıdır. PV, QV veya CV gibi karışık matematik hesaplarına ve döviz kurlarına gerek duymadan, tamamen Türk Lirası ve ciro bazında hacim göstererek, distribütör odaklı bir çözüm sunmaktadır. Doğrudan satışın en temel yapısı olan Network Marketing alt yapısıyla hareket etmektedir.

Life Patch International kazanç planı, Binary Plan doğrultusunda 11 farklı gelir modeli sunmaktadır. Binary sistem, sponsor desteği de alarak takım kurulabilen ve ikili takım şeklinde ilerleyen bir çalışma modelidir.

Aktif tüm distribütörler yeni bir bayi edindiği zaman, sağ veya sol takım olmak üzere, ilgili girişimciyi bu takımlardan birine dahil eder. Böylece iki takımda da eşitlik sağlanarak, çalışan tüm distribütörlerin para kazanması hedeflenmiştir.

Life Patch International

Life Patch International Network Marketing firması; 2020 yılının Ağustos ayında, başkanımız Sn. Sefer Pars tarafından 3 milyon lira ödenmiş sermaye kurulmuştur. Genel merkezi Samsun ilinde olan tamamen yerli bir Türk firmasıdır.

Yönetim kurulumuz, çalışma arkadaşlarımız ve tüm distribütörlerimiz ürünlerimizi en uygun fiyatlarıyla ve ulaşımı en hızlı olacak şekilde sizlere sunmayı vizyon edinmiştir. Anlaşılması en kolay Life Patch International Kazanç Planı ile birlikte, en çok tercih edilen bir şirket olmayı da kendisine misyon edinmiştir.

Life Patch International Kazanç Planı

Life Patch International Kazanç Planı çalışma modelimiz, şirketlerin kendi imkanları yerine kişilere iş fırsatı sağlayarak ürünlerini pazarlama yöntemidir. Bu sistemde ürünler direkt olarak fabrikadan müşteriye ulaşır.

Arada ülke, bölge veya şehir dağıtıcıları ile toptancı firmalar olmadığı için, ürünün anaparasına kâr koyan bütün etkenler ortadan kalkar. Bu sayede sadece ürünün satışına vesile olan distribütörler para kazanır.

Network Marketing

Normal ticaret ile network marketing arasındaki fark ne? İnsanlar bunu neden anlamıyor? Nedenini size kısaca anlatayım. Hepimiz çok iyi biliriz ki, klasik ticarette üretilen bir ürün, üreticiden tüketiciye ulaşıncaya kadar birçok süreçten geçiyor.

Tüketiciler satın alana kadar geçirdiği bu transfer sürecinde, depo, toptancı, nakliye veya şube gibi faktörler de kendi ticari oranlarını üstüne ekliyor. Bundan dolayı; 100 liraya fabrikadan çıkan bir ürünü, tüketici 1.000 liraya alıyor.

Network Marketing ticareti ise bu aracıları ortadan kaldırdığı için bütün kazanç, şirketlerin ödeme planı doğrultusunda distribütörlere dağıtılıyor. Bu sistem, tavsiye ticareti üzerine kurulduğu için, part time yada full time fark etmeksizin bu sektöre vakit ayıran kişiler, kendi emeğiyle doğru orantılı bir şekilde para kazanabiliyor.

Network Marketing iş modelinin bu kadar ön plana çıkmasının sebebi ise takımın tümüne eşit fırsatlar sunmasıdır. Aynı zamanda, başlamak için bilgi veya deneyim gerektirmemesi ve çalışma saatlerinin kişinin kendisi tarafından belirlenmesidir. Life Patch International Kazanç Planı 21. yüzyılın en rekabetçi kazanç modelidir.

Girişimcilik Paketleri

Life Patch International Giriş Paketleri, kazanç planı gelirlerinden yararlanabilmek ve distribütör olabilmeniz için sahip olmanız gereken ürün setleridir. Firmamızda 5 farklı girişimcilik paketi bulunmaktadır. Bunlardan 2 tanesi, “Uygun Kullanım Paketleri“. Ürün müşterisi olmak ve sağlık kazanımında kendisine yatırım yapmak isteyenler için tasarlanmış ürün kullanım paketleridir.

Diğer 3 tanesi ise, “İş Geliştirme Paketleri“. Herhangi bir kira, personel ya da kargo gideri olmadan Türkiye’nin bütün illeri başta olmak üzere, şirketimizin aktif faaliyet gösterdiği bütün ülkelerde kendi işini kurmak ve bayilik vermek isteyenler için tasarlanmış girişimcilik paketleridir.

MİNİ PAKET STANDART PAKET AİLE PAKET PLATİN PAKET PROFESYONEL PAKET
330 TL 550 TL 1.900 TL 3.700 TL 5.500 TL
2 Paket 4 Paket 16 Paket 32 Paket 52 Paket
 • Mini Paket 330 lira ve içerisinde 2 paket ürün,
 • Standart Paket 550 lira ve içerisinde 4 paket ürün,
 • Aile Paket 1.900 lira ve içerisinde 16 paket ürün,
 • Platin Paket 3.700 lira ve içerisinde 32 paket ürün,
 • Profesyonel Paket 5.500 lira ve içerisinde, 52 paket ürün,
 • Mini Paket %45 indirimle ve 165 lira adet fiyatıyla,
 • Standart Paket %54 indirimle ve 138 lira adet fiyatıyla,
 • Aile Paket %60.4 indirimle 119 lira adet fiyatıyla,
 • Platin Paket %61.5 indirimle 116 lira adet fiyatıyla,
 • Profesyonel Paket %64.7 indirimle 106 lira adet fiyatıyla,

Life Patch International Kazanç Planı genelinde, 5 farklı girişimcilik paketini birbirinden ayıran ciro ve iskonto fırsatları bulunmaktadır. Ödeme planına geçmeden önce, size bazı avantajlardan bahsetmek istiyorum.

 1. Birincisi, sonraki ürün alımlarınız. Bayi olduktan sonra elinizdeki ürünler bittiğinde ve şirketten bir daha ürün almak istediğinizde, en az 2 paket almak koşuluyla, dahil olduğunuz girişimcilik paketindeki geliş fiyatı üzerinden, ürünlerinizi satın almaya devam edersiniz.
 2. İkincisi, paket yükseltmeleriniz. Herhangi bir paketle bayilik aldıktan sonrasında ve bir sonraki pakete yükseltmek istediğinizde, herhangi bir süre sınırlaması olmaksızın dilediğiniz zaman, YALNIZCA aradaki farkı ödeyerek geçiş yapabilirsiniz.

Ödeme Planı

Life Patch International Ödeme Planı doğrultusunda, biz distribütörlerine Binary Plan çalışma sistemi ile 11 farklı şekilde ödeme yapar. Şimdi hep birlikte bu 11 farklı gelir modelini inceleyelim.

Perakende Geliri

Danışan ve müşterilerinize satmış olduğunuz ürünlerden elde edeceğiniz kazançtır. Şirketimizde ise ürünlerimizin perakende satış fiyatı 300 liradır. Satın almış olduğunuz girişimcilik paketine göre, perakende ürün alımı iskontolarına sahip olursunuz.

Referans Geliri

Sizin tavsiyenizle girişimcilik paketi alarak bayi olan kişilerden elde edeceğiniz kazançtır. Bu aşamada; İlk sıranızdan yüzde 20, ikinci sıranızdan ise yüzde 5 gelir elde edersiniz. Bu gelir modeli, Life Patch International Kazanç Planı içerisinde para kazanmaya başladığınız ilk andır.

Ücretsiz Aktiflik

Aktif olduğunuz ay içerisinde, edindiğiniz bayilerden elde edeceği kazançtır. Bu aşamada; Sizinle birlikte takım arkadaşı olmak isteyen kişilerin, satın aldığı paketlerden dolayı, ücretsiz aktiflik hakkınız doğar.

Liderlik Bonusu

Size bağlı birinci sıra ve ikinci sıra bayilerinizle birlikte, takım halinde oluşan cirodan elde edeceğiniz kazançtır. Bu aşamada; Birinci sıra 4 aktif iş ortağınız varsa ve bu bayilerinizle birlikte, ikinci sıra bayilerinizin toplam cirosu 5.500 liraya ulaştığında, şirket size ekstradan 500 lira para öder.

Eşleşme Geliri

Kurmuş olduğunuz takımla birlikte, binary plan doğrultusunda elde edeceğiniz kazançtır. Sağ ve sol takımlarınızın ciro dengesi ile eşleşme geliri almaya hak kazanırsınız.

Kariyer Primi

Ulaştığınız her kariyer için elde edeceğiniz kazançtır. Bu aşamada, hak eden herkese ödenir ve tek seferliktir. Kariyer primleri, dördüncü kariyer ile başlar. Ekibinizle birlikte 55 bin lira ciroya ulaşıp, Bronz Director olduğunuzda şirket size, tek seferlik olmak üzere 1.250 lira ödeme yapar.

Sponsor Primi

Size bağlı birinci sıra iş ortaklarınız her kariyer aldığında elde edeceğiniz kazançtır. Hak eden tüm sponsorlara ödenir ve tek seferliktir. Ekip arkadaşlarınızın ulaştığı her kariyer için alacağınız sponsorluk primleridir. Sponsorluk primi de dördüncü kariyer ile başlar.

Derinlik Geliri

Ulaşmış olduğunuz her kariyer doğrultusunda, birinci derinlikten dördüncü derinliğe kadar elde edeceğiniz kazançtır. Birinci derinliğinizden yüzde 10 ila 50, ikinci derinliğinizden yüzde 5 ila 25, üçüncü derinliğinizden yüzde 5 ila 15, dördüncü derinliğinizden ise yüzde 5 ila yüzde 10 arasında gelir elde edersiniz.

Saha Destek Payı

İş ortaklarınızla birlikte, çevirdiğiniz cirolar doğrultusunda elde edeceğiniz kazançtır. İlgili cirolara ekibinizle birlikte ulaştığınızda, bu geliri almaya hak kazanırsınız ve bu gelir tek seferlik değildir.

Dünya Cirosu Payı

Şirket bünyesinde tüm dünyada çevrilen cirodan elde edeceğiniz kazançtır. İlgili cirolara göre 0.5 pay ile yüzde 4 pay arasında dünya cirosundan pay almaya hak kazanırsınız.

Mağaza Komisyonu

Şirketin sizler için oluşturduğu, E-SHOP adı verilen mağaza ile internet üzerinden satış yaparak gelir elde edeceğiniz kazançtır.

Perakende Geliri

Life Patch International Perakende Geliri, danışan ve müşterilerinize satmış olduğunuz ürünlerden elde edeceğiniz kazançtır. Şirketimizde ise ürünlerimizin perakende satış fiyatı 300 liradır. Satın almış olduğunuz girişimcilik paketine göre perakende ürün alımı iskontolarına sahip olursunuz. Bu doğrultuda ürünlerinizi sattığınızda;

ADI ADETİ FİYATI BİRİM CİRO KÂR
Mini Paket 2 330 TL 165 TL 600 TL 270 TL
Standart Paket 4 550 TL 138 TL 1.200 TL 650 TL
Aile Paket 16 1.900 TL 119 TL 4.800 TL 2.900 TL
Platin Paket 32 3.700 TL 116 TL 9.600 TL 5.900 TL
Profesyonel Paket 52 5.500 TL 106 TL 15.600 TL 10.100 TL

Örneğin;

Aile Paket sahibi olan bir girişimci, 119 lira birim fiyatıyla 16 paket ürüne sahip olur. Bu ürünlerin tamamını, müşteri portföyüne perakende olarak sattığı zaman 4.800 lira ciro elde eder. Aile Paketin bedeli olan 1.900 lirayı cirodan düştüğümüzde, ortaya çıkan 2.900 liralık kâr, sizin perakende kazancınızdır.

Klasik ticarette de olduğu gibi, network marketing ticaretinde de alırken kazanmak en avantajlı yoldur. Sektördeki en avantajlı Life Patch International Kazanç Planı ise siz girişimcilere eşsiz bir kazanç kapısı sunar.

Referans Geliri

Life Patch International Referans Geliri, sizin tavsiyenizle girişimcilik paketi alarak bayi olan kişilerden elde edeceğiniz kazançtır. Bu aşamada; İlk sıranızdan yüzde 20, ikinci sıranızdan ise yüzde 5 gelir elde edersiniz. Bu gelir modeli, Life Patch International Kazanç Planı içerisinde para kazanmaya başladığınız ilk andır.

BİRİNCİ SIRA REFERANS GELİRİNİZ %20

İKİNCİ SIRA REFERANS GELİRİNİZ %5

PAKET REFERANS
330 TL 66 TL
550 TL 110 TL
1.900 TL 380 TL
3.700 TL 740 TL
5.500 TL 1.100 TL
PAKET REFERANS
330 TL 16.5 TL
550 TL 27.5 TL
1.900 TL 95 TL
3.700 TL 185 TL
5.500 TL 275 TL

İsimlendirerek örnek vermek istiyorum;

Siz, yakın arkadaşınız olan Selim beye ürünlerden bahsettiniz ve iş fırsatı sundunuz. Sonrasında ise Selim bey, bu işi yapmaya karar verdi ve 3.700 lira değerindeki Platin Paket ile bayilik aldı diyelim. Siz, Selim beyin bu alış verişinden 740 lira para kazanırsınız.

Devamında Selim bey ise, kendi arkadaşı olan Beyza hanıma ürünleri tavsiye etti veya iş fırsatını sundu diyelim. Beyza hanım da 1.900 lira değerindeki Aile Paket ile bayilik aldığında, Selim bey 380 lira para kazanırken sizde bu alışverişten 95 lira para kazanırsınız. Bu örnekte Selim bey birinci sıranız, Beyza hanım ise ikinci sıranız.

Bu şekilde, ürünün ve işin tavsiye edildiği her bir bireyin satın almış olduğu set üzerinden birinci sıra ve ikinci sıra referans geliri elde edersiniz. Muhteşem bir avantaj ise, paket yükseltmelerinde zaman sınırı olmadan sadece aradaki farkı ödeyerek geçiş yapabiliyorduk ya, aynı durum referans kazançlarında da geçerlidir. Yani, bayileriniz her paket yükselttiğinde siz aradaki farkı kazanmaya devam edersiniz.

Bunu özetlemem gerekirse;

Arkadaşınız Mini Paket ile bayi olduğunda siz 66 lira kazanmıştınız ya, bu arkadaşınız aradaki farkı ödeyerek Standart Pakete geçtiğinde siz yine 44 lira referans geliri alırsınız. Bu şekilde, bayileriniz her paket yükselttiğinde bile sizler referans geliri almaya devam edersiniz.

Ücretsiz Aktiflik

Life Patch International Ücretsiz Aktiflik, aktif olduğunuz ay içerisinde edindiğiniz bayilerden elde edeceğiniz kazançtır. Bu aşamada; Sizinle birlikte takım arkadaşı olmak isteyen kişilerin satın aldığı paketlerden dolayı, ücretsiz aktiflik hakkınız doğar.

Ben network marketing sektöründe şunu çok iyi anladım. Defalarca kez ispatlanmış bir gerçeği, sizinle paylaşmak istiyorum. Bazı şirketler, ürünü önemsemeden sadece sistem satabilmek için, organizasyon odaklı bir yapı inşa ederler. Yani satış ve ciro hacmi gütmezler.

Bu yüzden aktiflik şartı veya ürün alma zorunluluğu koymazlar. Bu durum ise yakın bir zaman sonra şirketin ciro çevirememesine, sonrasında ise distribütörlerine para ödeyememesine sebep olur. Haliyle bu şirket çok zaman geçmeden batar. Bu da halk arasında bilinen piramit sistemleri doğurur. Yani girerken bir kez para ödenir ve sonrasında hiçbir şart, koşul veya sınırlama aranmaz.

Her bayi olan kişi için durum böyle olunca, artık insanlar kendi yatırdıkları parayı kurtarabilmek adına, çevresindeki kişileri de umarsızca bu sisteme dahil etmeye çalışır. İşte bu yüzden, Türkiye’de network marketing sektörüne saadet zinciri gözüyle bakılıyor.

Ama işin aslı öyle değil. Bir şirkete başlamak istediğinizde size sunan kişi eğer, paket alma zorunluluğu yok, aktiflik şartı yok, ürün çekme zorunluluğu yok diyerek anlatıyorsa üzgünüm! Az önce söylediğim bir piramit sistemiyle karşı karşıyasınız. Sadece zamanınızın çalındığıyla kalacaksınız ve emeklerinize yazık olacak.

Evet; Life Patch International Kazanç Planı bize, ücretsiz aktiflik yapabilme ve aktif kalabilme hakkı veriyor. Nedir bu aktiflik? Aktif olmanız demek, şirketin tüm gelir modellerinden eksiksiz bir şekilde yararlanmanız demektir.

Aktifliğimizi gerek kendi kullandığımız ürünleri şirketten satın alarak, gerek ise perakende müşterilerimize satacağımız ürünleri şirketten satın alarak sağlamamız mümkün. Ya da, benim cebimden para çıkmasın kardeşim! Diyorsanız, şirketin sizlere sağlamış olduğu ücretsiz aktiflik promosyonundan yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Peki ücretsiz aktifliği nasıl elde edeceğiz?

Ücretsiz AKTİFLİK ŞARTI HEDİYE AKTİFLİK BEDAVA ÜRÜN
Mini Paket + Mini Paket 1 Ay Aktiflik
Standart Paket 1 Ay Aktiflik
Standart Paket + Standart Paket 1 Ay Aktiflik 1 Paket Ürün
Aile Paket 1 Ay Aktiflik 1 Paket Ürün
Platin Paket 1 Ay Aktiflik 1 Paket Ürün
Profesyonel Paket 1 Ay Aktiflik 2 Paket Ürün

Bulunduğunuz ay içerisinde 2 farklı Mini Paket ile distribütör edinirseniz, ücretsiz aktiflik hakkına sahip olursunuz. Bunun haricinde, arkadaşınız Standart Paket ile distribütör olduğunda siz, 1 ay ücretsiz aktiflik kazanırsınız.

Aktif olduğunuz ay içerisinde 2 farklı Standart Paket ile distribütör edinirseniz, hem 1 ay ücretsiz aktiflik kazanırsınız hem de şirket size dilediğiniz 1 paket ürünü hediye olarak gönderir.

Birbirinden bağımsız bir şekilde Aile Paket veya Platin Paket ile distribütör edinirseniz, yine 1 ay ücretsiz aktiflik kazanırsınız ve şirket yine size birer paket ürünü hediye olarak gönderir. Life Patch International Kazanç Planı bu aşamada oldukça avantajlıdır.

Eğer, Profesyonel Paket ile distribütör edinirseniz 1 ay ücretsiz aktiflik kazandığınız gibi, şirket size bu kez 2 paket ürünü hediye olarak gönderir. Ücretsiz aktiflik gelirinin en güzel avantajlarından biri ise, bu gelirden yararlanmanız için bayi edinirken takım şemasında sağ veya sol kol şartı aranmaz.

Liderlik Bonusu

Life Patch International Liderlik Bonusu, size bağlı birinci sıra ve ikinci sıra bayilerinizle birlikte takım halinde oluşan cirodan elde edeceğiniz kazançtır. Bu aşamada; Birinci sıra 4 aktif iş ortağınız varsa ve bu bayilerinizle birlikte, ikinci sıra bayilerinizin toplam cirosu 5.500 liraya ulaştığında, şirket size ekstradan 500 lira para öder.

Günümüz şartlarında bu 500 lira hiçte küçümsenecek bir rakam değil. Neredeyse benim elektrik, su, internet ve cep telefonu faturama denk geliyor. Ayrıca bu gelir tek seferlik değildir ve cironun tekrarlandığı her ay şirket 500 lirayı ödemeye devam eder. Life Patch International Kazanç Planı modelinde en keyiflisi budur.

Life Patch International Kazanç Planı Liderlik Bonusunun en güzel avantajı ise, bu geliri kazanmanız için edindiğiniz yeni iş ortaklarının da sayıldığı gibi her ay yeni distribütör edinme şartı da aranmaz.

Örnek vermem gerekirse, birinci sıra bayilerinizden birinin aktifliği bittiğinde veya şirketten ürün aldığında ya da ikinci sıranıza yeni bir ekip arkadaşı katıldığında da, bu geliri almanız için yapmanız gereken ciroyu kapsar.

Eşleşme Geliri

Life Patch International Eşleşme Geliri, kurmuş olduğunuz takımla birlikte, binary plan doğrultusunda elde edeceğiniz kazançtır. Sağ ve sol takımlarınızın ciro dengesi ile eşleşme geliri almaya hak kazanırsınız. Bu gelir modeli, hayatlarına dokunduğunuz ve bu işten para kazanmasına vesile olduğunuz kişileri gördükçe daha da keyifli hale geliyor.

PAKET FİYAT İSKONTO
Mini Paket 330 TL %7
Standart Paket 550 TL %10
Aile Paket 1.900 TL %12
Platin Paket 3.700 TL %14
Profesyonel Paket 5.500 TL %16

Yukarıdaki tabloda yazan girişimcilik paketlerine göre eşleşme geliri yüzdelerine sahip olursunuz. Bu doğrultuda, Mini Paket olan bir bayi iseniz yüzde 7, Standart Paket bir bayi iseniz yüzde 10, Aile Paket bir bayi iseniz yüzde 12, Platin Paket bir bayi iseniz yüzde 14 veya Profesyonel Paket olan bir bayi iseniz yüzde 16 pay olarak eşleşir ve bu cirolar üzerinden eşleşme geliri kazanırsınız.

Life Patch International bünyesinde eşleşme geliri alabilmeniz için, sağ ve sol takımınızda en az 500 lira ciro dengesi gerekmekte ve yine bu takımlarda, birer tane size bağlı birinci sıra iş ortağınız olması gerekmektedir.

Bu gelir modeline örnek vermem gerekirse;

Bulunduğunuz ay içerisinde sol takımınızda 12 bin lira ciro ve sağ takımınızda 15 bin lira ciro olduğunu varsayalım. Bu tabloya göre şirketimiz, 12 bin lira ve 15 bin lira ciro olan takımlarınızı eşleştirir ve cirosu az olan takımınızın değerlerini baz alarak size 12 bin lira eşleşme üzerinden ödeme yapar.

Diğer takımınızda kalan 3 bin liralık ciroyu da sıfırlamadan, bir sonraki aya devreder. Yani bir sonraki aya sağ takımınızda 3 bin lira ciro ile başlarsınız. Life Patch International Kazanç Planı bu bağlamda bizlere eşsiz bir kazanç fırsatı sunuyor.

Peki örneğimize göre 12 bin liralık eşleşme cirosundan kaç para kazanırsınız? Eğer Mini Paket olan bir bayi iseniz bu eşleşmeden 840 lira, Profesyonel Paket olan bir girişimci iseniz, bu eşleşmeden 1.920 lira gelir elde edersiniz.

Kariyer Primi

Life Patch International Kariyer Primi, ulaştığınız her kariyer için elde edeceğiniz kazançtır. Bu aşamada, hak eden herkese ödenir ve tek seferliktir. Kariyer primleri, dördüncü kariyer ile başlar. Ekibinizle birlikte 55 bin lira ciro dengesine ulaşıp, Bronz Director olduğunuzda şirket size, tek seferlik olmak üzere 1.250 lira ödeme yapar.

Sonrasında ulaştığınız her bir kariyer için 4 bin lira ile başlayıp, 15 bin lira ve 25 bin lira şeklinde devam ederek, 100 bin lira ve 250 bin liraya kadar para öder. Aşağıdaki tabloda, ulaştığınız her kariyerde alacağınız primler yer almaktadır.

KARİYER PRİM
Bronz Director 1.250 TL
Silver Director 4.000 TL
Gold Director 8.000 TL
Platin Director 15.000 TL
Diamond 25.000 TL
Green Diamond 40.000 TL
Blue Diamond 60.000 TL
Red Diamond 100.000 TL
World Diamond 250.000 TL

Bu arada; Ben, kazanç planını ilk dinlediğimde direkt olarak, tüm kariyerleri tamamladığımda alacağım toplam kariyer primini hesapladım. İyi bir plan ve sıkı bir çalışmayla World Diamond kariyerine ulaştığınızda şirketten tam 503 bin 250 lira sadece kariyer ödüllerinden para kazanmış olursunuz.

Hiçte hafife alınacak bir rakam değil. Küçümsemek gibi olmasın yanlış anlamayın lütfen. Bugün sabit maaşlı bir işte çalışıyor olsam ben, bu parayı 25 yılda biriktirmem imkansız! Life Patch International Kazanç Planı gibi muazzam bir sistemde en üst kariyere, sadece 5 yılda ulaşabileceğimi gayet rahat ön görebiliyorum.

Life Patch International Kariyerleri Hakkında Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayın.

Sponsor Primi

Life Patch International Sponsor Primi, size bağlı birinci sıra iş ortaklarınız her kariyer aldığında elde edeceğiniz kazançtır. Hak eden tüm sponsorlara ödenir ve tek seferliktir. Ekibinizde ulaşılan her kariyer için alacağınız sponsorluk primleridir ve dördüncü kariyer ile başlar.

Ekibinizdeki birinci sıra bayileriniz Bronz Director ve üzeri her kariyer aldığında şirket size, 1.000 lira ile başlayıp, 10 bin lira ve 15 bin lira şeklinde devam ederek, 75 bin lira ve 100 bin liraya kadar para öder.

Life Patch International Kazanç Planı doğrultusunda aşağıdaki tabloda, ekibinizdeki birinci sıra bayileriniz her kariyer yükseldiğinde sizlerin de alacağı sponsorluk primleri yer almaktadır.

KARİYER PRİM
Bronz Director 1.000 TL
Silver Director 2.000 TL
Gold Director 5.000 TL
Platin Director 10.000 TL
Diamond 15.000 TL
Green Diamond 20.000 TL
Blue Diamond 30.000 TL
Red Diamond 75.000 TL
World Diamond 100.000 TL

Örnek vermem gerekirse;

Birinci sıra bayiniz olan Murat bey, Silver Director kariyerine ulaştı ve kendisi 4 bin lira kariyer primini aldı diyelim. Murat beyin, bu kariyere ulaşmasına vesile olduğunuz için, şirket size de 2 bin lira sponsorluk primi öder.

Ben ilk dinlediğimde, burada da bir hesap yapmıştım. Benim tavsiyemle bu işe başlayıp iş ortağım olmuş sadece bir kişi bütün kariyerlere ulaşıp World Diamond olduğunda, sadece o kişi sayesinde ben toplamda 258 bin lira sponsor primi almış olacağım. Düşünsenize, kazanç planı aşamasında sizin gibi bu işe gönül vermiş 10 tane birinci sıra iş ortağınızın olduğunu? Çok iyi para.

Derinlik Geliri

Life Patch International Derinlik Geliri, ulaşmış olduğunuz her kariyer doğrultusunda, birinci derinlikten dördüncü derinliğe kadar elde edeceğiniz kazançtır. Birinci derinliğinizden yüzde 10 ila 50, ikinci derinliğinizden yüzde 5 ila 25, üçüncü derinliğinizden yüzde 5 ila 15, dördüncü derinliğinizden ise yüzde 5 ila yüzde 10 arasında gelir elde edersiniz.

Kazanç planı, bu aşamada bizlere muhteşem fırsatlar sunmaktadır. Aşağıdaki tabloda, ulaştığınız kariyerde sahip olacağınız derinlik sayısı ve yüzdesi bulunmaktadır.

Presenter Trainer Director Bronz Silver Gold Platin Diamond Green Blue Red World
%10 %10 %15 %15 %25 %40 %50 %50 %50 %50 %50 %50
%5 %5 %10 %10 %10 %10 %15 %15 %15 %25 %25
%5 %5 %10 %15 %15 %15
%5 %5 %10

Benim bu işe EVET dememin yegane sebebi bu gelir modelidir. Bu işe başlamama vesile olan kişi bana anlattığında, TAMAM dedim, bu işi yapmama sebep olabilecek gelir bu! Çünkü, ekibinizdeki iş ortaklarınızın ne kadar çok para kazanmasına vesile olursanız o kadar çok derinlik geliri alıyorsunuz.

Benim en sevdiğim şey; ÖğrenYapÖğret ve Öğretmeyi Öğret. İşte bu kadar basit…

Derinlik gelirini bu kadar değerli kılan şey ne? Diyelim ki Presenter kariyerine ulaştınız. Size bağlı birinci sıra bayilerin aktif olduğu ay içerisinde kazanmış oldukları paradan, herhangi bir kesinti olmadan şirket size pay öder. Yani, iş ortağınızın kazandığı paranın yüzde 10 kadarını da siz kazanmış olursunuz. Sonrasında Diamond kariyerinde olduğunuzu varsayalım. Böylece Life Patch International Kazanç Planı doğrultusunda sizin 3 derinlikten gelir elde etme hakkınız doğar.

Hadi bunu örneklendirelim;

Bu tabloya göre Ayşe hanım sizin birinci sıra, Merve hanım ikinci sıra ve Tuncay bey de sizin üçüncü sıra bayiniz olsun. Ayşe hanım bu ay 10 bin lira kazandığında, bu kazanç üzerinden yüzde 50 kadar yani 5 bin lira para kazanırsınız.

Merve hanım bu ay 7 bin 500 lira kazandığında, bu kazancı Merve hanım eksiksiz aldığı gibi, siz de yüzde 15 yani 1.125 lira kazanırsınız. Tuncay bey de bu ay 4 bin lira kazandığında, şirket size yüzde 5 kadar tutarı yani 200 lira ödeme yapar. Bu şekilde, kariyeriniz doğrultusunda dördüncü derinliğe kadar para kazanırsınız. Bence muazzam!

Saha Destek Payı

Life Patch International Saha Destek Payı, iş ortaklarınızla birlikte çevirdiğiniz cirolar doğrultusunda elde edeceğiniz kazançtır. Aşağıda bulunan tablodaki cirolara ekibinizle birlikte ulaştığınızda bu geliri almaya hak kazanırsınız ve bu gelir tek seferlik değildir.

Life Patch International Kazanç Planı dahilinde, bu ciroları çevirmeye devam ettiğiniz sürece şirket size 2 bin lira ile 15 bin lira arasında ödeme yapmaya devam eder.

Ciro Prim
100.000 2.000 TL
250.000 4.000 TL
500.000 7.500 TL
750.000 11.000 TL
1.000.000 15.000 TL

Bu doğrultuda; 100 bin lira ciro çevirdiğinizde 2 bin lira, 250 bin lira ciro çevirdiğinizde 4 bin lira, 500 bin lira ciro çevirdiğinizde 7 bin 500 lira, 750 bin lira ciro çevirdiğinizde 11 bin lira ve 1 milyon lira ciro çevirdiğinizde ise 15 bin lira saha destek payı alırsınız.

Bu gelirden faydalanabilmeniz için ilk 100 bin lira ciroyu bir kez geçtiğinizde, sonraki aylarda ilgili rakama yaklaşılan her ciro için şirket hesaplama yaparak, ödemeye devam eder.

Örnek vermem gerekirse;

Bu ay 100 bin lira ciroya ulaşıp 2 bin lira kazandınız diyelim. Bir sonraki ay 75 bin lira ciroda kalsanız bile, şirket yine size 2 bin lira üzerinden hesaplama yaparak bu geliri öder. Yukarıdaki tabloda bulunan diğer cirolar için de bu durum geçerlidir.

Yani 250 bin lira ciro yerine 200 bin lira ciroda kalsanız bile, şirket yine size 4 bin lira üzerinden hesaplama yaparak bu geliri öder.

Dünya Cirosu Payı

Life Patch International Dünya Cirosu Payı, şirket bünyesinde tüm dünyada çevrilen cirodan elde edeceğiniz kazançtır. Aşağıda bulunan tablodaki cirolara göre, yüzde 0.5 pay ile yüzde 4 pay arasında dünya cirosu payı almaya hak kazanırsınız.

Ciro Pay
825.000 0.5 Pay
1.100.000 1 Pay
1.925.000 2 Pay
3.300.000 3 Pay
5.500.000 4 Pay

Bu doğrultuda; 825 bin lira ciro çevirdiğinizde yüzde 0.5 pay, 1 milyon 100 bin lira ciro çevirdiğinizde yüzde 1 pay, 1 milyon 925 bin lira ciro çevirdiğinizde yüzde 2 pay, 3 milyon 300 bin lira ciro çevirdiğinizde yüzde 3 pay ve 5 milyon 500 bin lira ciro çevirdiğinizde ise yüzde 4 pay dünya cirosu payı alırsınız. Dünya cirosu payından yararlanabilmeniz için, 12 ay içerisinde aynı ciroyu 2 kez tekrarlamış olmanız gerekir.

Örnek vermem gerekirse;

İçinde bulunduğunuz bu ay 1 milyon 925 bin lira ciro çevirdiniz diyelim. İlk ayağını tamamlamış olursunuz. Sonraki 12 ay içerisinde farklı bir ayda yine 1 milyon 925 bin lira ciro çevirip ikinci ayağı da tamamladığınızda dünya cirosundan 2 pay almaya hak kazanırsınız.

Mağaza Komisyonu

Life Patch International Mağaza Komisyonu, şirketin sizler için oluşturduğu, E-SHOP adı verilen mağaza ile internet üzerinden satış yaparak gelir elde edeceğiniz kazançtır.

Peki E-Shop Nedir? Life Patch International Kazanç Planı alt yapısıyla, internet üzerinden satış yapabilmenize imkan sağlayan, online satış mağazasıdır.

Ürün satın almak isteyenlere gönderdiğiniz satış linkinden yapılan alışverişler doğrultusunda mağaza komisyonu alırsınız. Yazımın başında anlatmış olduğum giriş paketlerinin birim fiyatlarının ortalaması alınarak, ürünün adet fiyatı 125 lira olarak belirlenmiştir.

Life Patch International Kazanç Planı doğrultusunda link gönderdiğiniz kişiler ürünü satın aldıklarında, 20 lira da kargo bedeli uygulandıktan sonra aradaki fark size ödenir.

Satış Fiyatı Birim Fiyatı Kargo Kazanç
300 TL 125 TL 20 TL 155 TL

Özetlemem gerekirse;

Perakende satış fiyatı 300 lira olan ürünü E-Shop üzerinden sattığınızda, 125 lira ürünün birim fiyatı ve 20 lira kargo bedeli düşüldüğünde kalan 155 liralık tutar direkt distribütörlerin hesabına yatırılır. Kendinize ait sosyal medya hesaplarınızda gönül rahatlığıyla ürünleri istediğiniz şekilde satabilirsiniz.

Bunun haricinde bulunan diğer N11, Gittigidiyor, Trendyol, Hepsiburada gibi online satış platformlarında ürünlerimizin satışı yasaktır. Tespiti halinde temsilci lisansınız iptal edilir ve tarafınıza cezai tazminat için dava açılır.

Sonsöz

Evet sevgili girişimci, Life Patch International Kazanç Planı bu kadar. Sizlere tane tane aktarmaya ve örnekler vererek göstermeye gayret ettim. Ek gelir amaçlı part time veya benim gibi tek gelir amaçlı full time bir şekilde distribütör olmak için, buraya tıklayarak iletişim sayfamdan bana mesaj gönderebilirsiniz. Ya da aşağıdaki butonları tıklayarak, direkt bana ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

MESAJ GÖNDER ŞİMDİ ARA

Ailemize katıldığınız andan itibaren, sağlığınız için bu ürünleri kullanma ve aynı zamanda en doğru bilgilerle kendi işinizi kurma hakkına sahip olursunuz. Sonrasında ise şirketin ve benim düzenlemiş olduğum online eğitimlerle birlikte işinizi geliştirerek, hep birlikte güzel kazançlar elde edebiliriz. Geleceğinizi inşa etmeye hazır mısınız?

Emin olun, bu soru sizin bundan sonraki yaşantınızın bir mimarı olacak…

Sevgiyle kalın…

Tolga Levent

Tolga Levent

Life Patch International bağımsız distribütörü olarak; Firmamızın ürünleri, çalışma sistemi ve kazanç planı hakkında sizlere sunum yapabilirim. Bayi olmak için aşağıdaki sosyal medya butonlarından dilediğinize tıklayarak bana ulaşabilirsiniz.

2 Yorum

 1. En çok kazandıran network şirketi Life Patch International olmalı, gerçekten güzel bir çalışma sistemi ve kazanç planına benziyor.

 2. En çok kazandıran network marketing şirketleri arasında çoktan yerini almışa benziyor Life Patch.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu