LifePatch Kazanç PlanıLifePatch

Life Patch International Giriş Paketleri

Life Patch International Kazanç Planı Girişimcilik Paketleri

Life Patch International Giriş Paketleri

Life Patch International Giriş Paketleri, kazanç planı gelirlerinden yararlanabilmek ve distribütör olabilmeniz için sahip olmanız gereken ürün setleridir. Firmamızda 5 farklı girişimcilik paketi bulunmaktadır. Bunlardan 2 tanesi, “Uygun Kullanım Paketleri“. Ürün müşterisi olmak ve sağlık kazanımında kendisine yatırım yapmak isteyenler için tasarlanmış ürün kullanım paketleridir.

Diğer 3 tanesi ise, “İş Geliştirme Paketleri“. Herhangi bir kira, personel ya da kargo gideri olmadan Türkiye’nin bütün illeri başta olmak üzere, şirketimizin aktif faaliyet gösterdiği bütün ülkelerde kendi işini kurmak ve bayilik vermek isteyenler için tasarlanmış girişimcilik paketleridir.

MİNİ PAKET STANDART PAKET AİLE PAKET PLATİN PAKET PROFESYONEL PAKET
330 TL 550 TL 1.900 TL 3.700 TL 5.500 TL
2 Paket 4 Paket 16 Paket 32 Paket 52 Paket
 • Mini Paket 330 lira ve içerisinde 2 paket ürün,
 • Standart Paket 550 lira ve içerisinde 4 paket ürün,
 • Aile Paket 1.900 lira ve içerisinde 16 paket ürün,
 • Platin Paket 3.700 lira ve içerisinde 32 paket ürün,
 • Profesyonel Paket 5.500 lira ve içerisinde, 52 paket ürün,
 • Mini Paket %45 indirimle ve 165 lira adet fiyatıyla,
 • Standart Paket %54 indirimle ve 138 lira adet fiyatıyla,
 • Aile Paket %60.4 indirimle 119 lira adet fiyatıyla,
 • Platin Paket %61.5 indirimle 116 lira adet fiyatıyla,
 • Profesyonel Paket %64.7 indirimle 106 lira adet fiyatıyla,

Life Patch International Kazanç Planı genelinde, 5 farklı girişimcilik paketini birbirinden ayıran ciro ve iskonto fırsatları bulunmaktadır. Ödeme planına geçmeden önce, size bazı avantajlardan bahsetmek istiyorum.

 1. Birincisi, sonraki ürün alımlarınız. Bayi olduktan sonra elinizdeki ürünler bittiğinde ve şirketten bir daha ürün almak istediğinizde, en az 2 paket almak koşuluyla, dahil olduğunuz girişimcilik paketindeki geliş fiyatı üzerinden, ürünlerinizi satın almaya devam edersiniz.
 2. İkincisi, paket yükseltmeleriniz. Herhangi bir paketle bayilik aldıktan sonrasında ve bir sonraki pakete yükseltmek istediğinizde, herhangi bir süre sınırlaması olmaksızın dilediğiniz zaman, YALNIZCA aradaki farkı ödeyerek geçiş yapabilirsiniz.
Giriş Paketleri Life Patch International
Giriş Paketleri Life Patch International

Evet sevgili girişimci, Life Patch International Giriş Paketleri bu şekilde. Firmamız bizlere, giriş paketi sahibi olduktan sonra 10 farklı gelir modeli sunuyor. Çalışma sistemi ve kazanç planı açısından gerçekten eşsiz olan bu planın tamamını incelemek için aşağıdaki grafikten yararlanabilirsiniz.

Life Patch International Kazanç Planı Hakkında Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayın.

Tolga Levent

Life Patch International bağımsız distribütörü olarak; Firmamızın ürünleri, çalışma sistemi ve kazanç planı hakkında sizlere sunum yapabilirim. Bayi olmak için aşağıdaki sosyal medya butonlarından dilediğinize tıklayarak bana ulaşabilirsiniz.

4 Yorum

 1. Life Patch Üyelik Paketleri gerçekten piyasanın en iyisi. Sizin referansınızla üye oldum ve siparişimi verdim Tolga bey. Kendi sağlığım için vit plus ve dynamic kullanacağım. Teşekkürler.

  1. Merhaba Filiz hanım, indirimli ürün müşterisi olarak çok doğru bir tercih yaptığınıza inanıyorum. Life Patch bantları sizlere şifa olsun inşallah.

 2. Iyi aksamlar tolga bey kullaniciyim guzel bantlar ama kazanç yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu