LifePatch ÜrünleriLifePatch

Energy Life Patch

Life Patch International Energy Life Patch Transdermal Fitoterapi Bandı

Energy Life Patch

Energy Life Patch bant, içerisindeki etken maddelerin vücudunuza deri yoluyla emilimi sonrasında, Energy Life Patch ile halsizlik ve bitkinlik durumlarından kurtulmanıza ve kendinizi zinde hissetmenize yardımcı olur.

Energy Life Patch Nedir?

Energy Life Patch, transdermal terapötik sistem teknolojisi ile üretilen ve etken maddelerin bambu kumaşına yerleştirilmesi sonucunda vücudumuza aldığımız vitamin ve mineral gruplarını içeren bir fitoterapi bandıdır. 1 Paket Energy içerisinde 24 adet bant bulunmaktadır.

Energy Life Patch Nasıl Kullanılır?

Energy Patch Kullanım Şekli: Bandı paketinden çıkardıktan sonra arka kısmında bulunan koruyucu tabakayı çıkarın. Ardından transdermal iç yüzeyine eliniz değmeyecek şekilde tutarak, uygulanması gereken bölgeye yapıştırın ve parmak uçlarınızla yumuşak bir şekilde elinizi gezdirip, bandın iyice yapıştığından emin olun. Günlük 1 adet Energy Patch bant kullanım önerilmektedir.

Energy Life Patch Nereye Yapıştırılır?

Energy Bant, tek kullanımlıktır ve vücutta 24 saat kalarak emilim sağlayabilir. Tüysüz, temiz, kuru ve cilt bütünlüğü bozulmamış deri üzerine yapıştırmak suretiyle kullanılır. Kullanım amacınız doğrultusunda ilgili bölge Life Patch Temsilcisi tarafından belirlenmelidir.

Energy Life Patch Kullanıcı Yorumları

Energy Life Patch kullanarak sonuç alan müşterilerimin ürün yorumlarını veya şikayetlerini okuyabilmek için bu sayfanın en aşağısındaki yorumlar kısmına göz atabilir ve Energy Patch memnuniyetlerini okuyabilirsiniz. Life Patch Energy bandını kullanarak memnuniyet, şikayet ya da deneyimini paylaşmak isteyen herkes aşağıya yorum bırakabilir.

Energy Life Patch Fiyatı Nedir?

Life Patch Energy medikal bantlarının 1 paket perakende fiyatı 300 TL olarak satışa sunulmuştur. Life Patch International firmamızın ayrıcalıklarından ve indirimli müşteri fiyatlarından yararlanabilmek için, kazanç planında anlatmış olduğum Girişimcilik Paketleri konusunu inceleyebilirsiniz.

Energy Life Patch Neye İyi Gelir?

Energy Life Patch ve diğer tüm Life Patch Ürünleri, kesinlikle ilaç değildir ve tıbbi etken maddeler içermez! Bant formunda olan, tamamen doğal bileşenlerden oluşan ve deri yoluyla emilim sağlayan ek gıda takviyeleridir. Belirli bir rahatsızlık veya sağlık problemleri çerçevesinde kullanan tüm danışanlar, iyileşme sürecinde olumlu katkılar sağladığını beyan etmiştir. Life Patch Energy, hiçbir hastalığın iyileşmesinde kesinlik vaat etmez…

Energy Life Patch Satın Al

Energy Life Patch bantlarımızın kullanımı, yapıştırma noktaları ve almanız gereken sonucun takibi için mutlaka bir Life Patch Distribütörü şarttır. Sizler ürün müşterisi olarak sonuç alana kadar ilgilenmekle mükelleftir. Dolayısıyla ben Life Patch International bağımsız distribütörü Tolga Levent olarak bu aşamada size yardımcı olabilir ve danışmanınız olabilirim. Türkiye’nin tüm illerine ürün gönderebilme ve temsilcilikler verebilme yetkisine sahibim. İndirimli fiyatlarla ürün satın almak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

SATIN AL MESAJ GÖNDER ŞİMDİ ARA

Energy Life Patch İçindekiler

Energy Life Patch içerisinde; Nanoteknoloji ile yerleştirilmiş bir şekilde Kırmızı Kore Ginseng, Ginkgo Biloba, B12 Vitamini, D Vitamini, C Vitamini, Folik Asit, L-Arjinin, L-Lösin, L-Valin ve L-İzolösin bulunmaktadır. Şimdi sırasıyla bu etken maddeleri birlikte inceleyelim.

energy life patch

Life Patch Energy
Life Patch Energy

Kırmızı Kore Ginseng

Kırmızı Kore Ginseng (Golden Korean Red Ginseng), muadillerine göre yavaş büyüyen bir bitkidir. Bu durum, toprağın bitkiye karşı verimliliğini artırarak, vücudumuzun maksimum düzeyde verim almasını sağlar. Dynamic Life Patch ürünümüzde anlattıklarımın dışında ginsengin en büyük özelliği, vücudumuzda dengeleyici bir etki yaratmasıdır. Başlıca vitamin deposudur. Bilinen en güçlü hücre yenileyici özelliğe sahip olan bitkilerden biridir. Tansiyon ve kolesterol seviyesini dengeler. Kalp ve damar hastalıklarına karşı korur. Oluşmuş kanser hücrelerinde büyüme ve çoğalmanın yavaşlamasında vücuda destek olur. Toksinlerin atılması ve kan şekerinin dengelenmesinde oldukça etkilidir.

Ginkgo Biloba

Ginkgo Biloba (Ginkgoaceae), günümüzde varlığını sürdüren, boyları 50 metreye kadar ulaşabilen ve hiçbir yakın türü ya da benzeri bulunmayan, tamamıyla kendine özgü bir ağaçtır. 1945 yılında Hiroşima’ya atılan atom bombasının düştüğü yerden bir kaç kilometre uzaklıkta olan 4 adet Ginkgo Biloba ağacı, patlamadan kurtulan tek canlı varlıklar olarak tarihe geçmiştir. Bilimsel çalışmalar, Ginkgo Biloba meyvesinin, hafıza kaybı ve unutkanlığın giderilmesinde çok etkili olduğunu göstermiştir. Yani, Alzaymır hastalığına karşı en etkili koruyucudur. Bu meyvenin, cep telefonlarının beyne yaydığı dalgalara karşı, koruma kalkanı olduğu da gözlemlenmiştir. Energy Life Patch bant antioksidan bir etki yaratması sebebiyle, kan akışını düzenleyerek, pıhtılaşmanın önüne geçer. Göz tansiyonu olarak bilinen glokomun ilerlemesini önler. Adet öncesi gerginliği azaltır, enerji verir ve bağışıklığı destekler.

B12 Vitamini

B12 Vitamini (Vitamin B12), vücut içerisindeki tüm hücrelerin ihtiyaç duyduğu ve suda çözünebilen bir vitamin grubudur. Diğer bir adı Kobalamin olan B12 vitamini, sinir sisteminin sağlığı, beyin fonksiyonları ve alyuvarların üretimi için çok önemlidir. Homosistein düzeylerini düşürerek, kalp hastalıklarına yakalanma riskini azaltır. B12 Vitamini bir hidrojen alıcısı olarak Koenzim görevi yapar ve çeşitli metabolizma faaliyetlerini yürütür. Energy Life Patch ayrıca protein sentezi için de gereklidir. B12 vitamini eksikliği anemi, nörolojik problemler, kol ve bacaklarda uyuşma, unutkanlık, hafıza kaybı ve bunamaya neden olur. Aynı zamanda huzursuz bacak sendromu görülmüştür.

D Vitamini

D Vitamini (Vitamin D), sağlıklı kemikler oluşturmak ve kemik sağlığını korumak için oldukça önemlidir. Kalsiyum ve fosforun sindirim yollarında kullanımı ve emilimi için gereklidir. Kalsiyumla birlikte, kemik ve dişlerin güçlenmesini de sağlar. Hücrelerin büyümesi için, kas ve sinir sistemlerinin düzenli işlevinde önemli rol oynar. D vitamininin, kalın bağırsak, deri ve kemikler üzerinde koruyucu etkisi vardır. Eksikliğinde ise en çok yaşanan, kemik hasarları ve hormonların bozulmasıdır.

C Vitamini

C Vitamini (Vitamin C), Askorbik Asit olarak bilinen, suda eriyebilen ve insan vücudunda depolanmadığı için günlük alınması gereken bir vitamin türüdür. Kan damarları, kıkırdaklar, kaslar ve kemiklerde bulunan kolajen proteini oluşturmak için, vücut sürekli C Vitaminine ihtiyaç duyar. Energy Life Patch en temel işlevi, beyaz kan hücrelerinin üretimine katkıda bulunmasıdır. Gırtlak, mide ve meme kanseri dahil olmak üzere birçok kanser türevinden korunmaya yardımcı olur.

Folik Asit

Folik Asit (Folic Acid), diğer bir adıyla B9 Vitamini (Vitamin B9) olarak da bilinir. Energy Life Patch proteinlerin yapı taşı olan amino asitlerin birbirine dönüşmesini sağlamakla görevlidir. Folik asit, genetiğimizin sentezlenmesi, onarımı ve hücrelerin bölünmesi için oldukça önemlidir. Hamilelik döneminde yeteri kadar folik asit ihtiyacını karşılamayan annelerin bebeklerinde, Spina Bifida adı verilen sinir tüp bozukluğu hastalığı görülmektedir. Eksikliğinde ise kilo kaybı, ağız yaraları ve dil şişmesi gibi sorunlar görülmüştür.

L-Arjinin

L-Arjinin (Arginine), iyileştirici güçleri nedeniyle mucize molekül olarak bilinen bir amino asittir. Vücudumuzun birçok yerinde görev alır. Hormonların salgılanmasında ve zehirli atıkların atılmasında bağışıklık sistemini destekler. İltihapla mücadele eder ve kalp krizi riskini azaltır. Büyüme hormonu üretimi de dahil olmak üzere, birçok önemli vücut fonksiyonlarında rol oynar. Energy Life Patch, cinsel fonksiyon bozuklukları, iktidarsızlık ve kısırlık problemine karşı etkili bir savunucudur. Bayanlarda ise yumurtaların olgunlaşması ve zamanında çatlamasını sağlar. Bağışıklık fonksiyonlarını güçlü tutmasıyla bilinir.

Lösin & Valin & İzolösin

Lösin (Leucine), Valin (Valine) ve İzolösin (Isoleucine), proteinlerin yapısında bulunan en önemli 20 temel amino asitten 3 tanesidir. Bu üçünün birleşiminden, BCAA formülü ortaya çıkar. Vücutta üretilmediği için, beslenme açısından dışarıdan transdermal olarak alınması gerekir. Deri dokusunun, kasların ve kemiklerin büyümesinden ve onarılmasından sorumludur. Enerji seviyesini düzenleyerek, kas dokusunun bozulmasını önlemeye yardım eder.

BCAA

BCAA Nedir? Lösin, Valin ve İzolösin olarak bilinen bu üç dallı zincirli amino asidin bileşimi, BCAA formülünü ortaya çıkarır. Performansı arttırması, kas yorgunluğunu azaltması ve iyileşme sürecini hızlandırması sebebiyle genellikle sporcular tarafından tercih edilir. Vücudun daha kalıcı bir şekilde protein depolamasını sağlar. Bu 3 amino asitten herhangi birisi yeterli seviyede yoksa, kas kaybı oluşacaktır. BCAA’lar karaciğerde değil, kaslarda metabolize edilir.

Bütün Life Patch International Ürünleri Hakkında Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayın.

Tolga Levent

Life Patch International bağımsız distribütörü olarak; Firmamızın ürünleri, çalışma sistemi ve kazanç planı hakkında sizlere sunum yapabilirim. Bayi olmak için aşağıdaki sosyal medya butonlarından dilediğinize tıklayarak bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu