LifePatch ÜrünleriLifePatch

Dynamic Life Patch

Life Patch International Dynamic Life Patch Transdermal Fitoterapi Bandı

Dynamic Life Patch

Dynamic Life Patch bant, içerisindeki etken maddelerin vücudunuza deri yoluyla emilimi sonrasında, Dynamic Life Patch ile hücrelerin yenilenmesini sağlayarak bağışıklık siteminizin güçlenmesine ve hastalıklara karşı kendinizi savunmanıza yardımcı olur.

Dynamic Life Patch Nedir?

Dynamic Life Patch, transdermal terapötik sistem teknolojisi ile üretilen ve etken maddelerin bambu kumaşına yerleştirilmesi sonucunda vücudumuza aldığımız vitamin ve mineral gruplarını içeren bir fitoterapi bandıdır. 1 Paket Dynamic içerisinde 25 adet bant bulunmaktadır.

Dynamic Life Patch Nasıl Kullanılır?

Dynamic Patch Kullanım Şekli: Bandı paketinden çıkardıktan sonra arka kısmında bulunan koruyucu tabakayı çıkarın. Ardından transdermal iç yüzeyine eliniz değmeyecek şekilde tutarak, uygulanması gereken bölgeye yapıştırın ve parmak uçlarınızla yumuşak bir şekilde elinizi gezdirip, bandın iyice yapıştığından emin olun. Günlük 1 adet Dynamic Patch bant kullanım önerilmektedir.

Dynamic Life Patch Nereye Yapıştırılır?

Dynamic Bant, tek kullanımlıktır ve vücutta 48 saat kalarak emilim sağlayabilir. Tüysüz, temiz, kuru ve cilt bütünlüğü bozulmamış deri üzerine yapıştırmak suretiyle kullanılır. Kullanım amacınız doğrultusunda ilgili bölge Life Patch Temsilcisi tarafından belirlenmelidir.

Dynamic Life Patch Kullanıcı Yorumları

Dynamic Life Patch kullanarak sonuç alan müşterilerimin ürün yorumlarını veya şikayetlerini okuyabilmek için bu sayfanın en aşağısındaki yorumlar kısmına göz atabilir ve Dynamic Patch memnuniyetlerini okuyabilirsiniz. Life Patch Dynamic bandını kullanarak memnuniyet, şikayet ya da deneyimini paylaşmak isteyen herkes aşağıya yorum bırakabilir.

Dynamic Life Patch Fiyatı Nedir?

Life Patch Dynamic medikal bantlarının 1 paket perakende fiyatı 300 TL olarak satışa sunulmuştur. Life Patch International firmamızın ayrıcalıklarından ve indirimli müşteri fiyatlarından yararlanabilmek için, kazanç planında anlatmış olduğum Girişimcilik Paketleri konusunu inceleyebilirsiniz.

Dynamic Life Patch Neye İyi Gelir?

Dynamic Life Patch ve diğer tüm Life Patch Ürünleri, kesinlikle ilaç değildir ve tıbbi etken maddeler içermez! Bant formunda olan, tamamen doğal bileşenlerden oluşan ve deri yoluyla emilim sağlayan ek gıda takviyeleridir. Belirli bir rahatsızlık veya sağlık problemleri çerçevesinde kullanan tüm danışanlar, iyileşme sürecinde olumlu katkılar sağladığını beyan etmiştir. Life Patch Dynamic, hiçbir hastalığın iyileşmesinde kesinlik vaat etmez…

Dynamic Life Patch Satın Al

Dynamic Life Patch bantlarımızın kullanımı, yapıştırma noktaları ve almanız gereken sonucun takibi için mutlaka bir Life Patch Distribütörü şarttır. Sizler ürün müşterisi olarak sonuç alana kadar ilgilenmekle mükelleftir. Dolayısıyla ben Life Patch International bağımsız distribütörü Tolga Levent olarak bu aşamada size yardımcı olabilir ve danışmanınız olabilirim. Türkiye’nin tüm illerine ürün gönderebilme ve temsilcilikler verebilme yetkisine sahibim. İndirimli fiyatlarla ürün satın almak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

SATIN AL MESAJ GÖNDER ŞİMDİ ARA

Dynamic Life Patch İçindekiler

Dynamic Life Patch içerisinde; Nanoteknoloji ile yerleştirilmiş bir şekilde Kırmızı Kore Ginseng, Deniz Planktonları, Organik Germanyum, Gümüş İyonları, Glukozamin, Saponinler, Magnezyum ve Potasyum bulunmaktadır. Şimdi sırasıyla bu etken maddeleri birlikte inceleyelim.

dynamic life patch

Life Patch Dynamic
Life Patch Dynamic

Kırmızı Kore Ginseng

Kırmızı Kore Ginseng (Golden Korean Red Ginseng), Güney Kore hükümetinin tekelinde olan ve dünya üzerindeki tüm ginseng çeşitleri arasındaki en etkili bitkidir. Toprağın 2 metre altında ve 15 yılda bir hasat edilmek suretiyle yetiştirilir. Hasadından sonra 150 derece sıcaklıktaki buhar odalarında bekletildiği için kırmızı rengini almaktadır. Dynamic Life Patch, saç telinden, ayak tırnak ucuna kadar hücreleri yenileyen bir mucizedir. Güçlü antioksidan özelliği sayesinde kan dolaşımını düzenler ve bağışıklığımızı güçlendirip dengede tutar. Merkezi sinir sisteminde de etkili olduğu için hafızayı güçlendirir, motivasyon ve konsantrasyon sağlayarak odaklanmayı artırır.

Deniz Planktonları

Deniz Planktonları (Marine Phytoplankton), dünya üzerindeki fotosentez ile üretilen oksijen üretiminin, yüzde 50 kadar büyük bir çoğunluğunu karşılamaktadır. Bitkisel fitoplanktonlar okyanuslarda ve denizlerde, hatta belirli şartlar altında buzullarda bile bulunabilirler. Oksijen kaynağı olması sebebiyle cildi besler ve cilt hücrelerini dış etkenlere karşı korur. Koah, astım gibi rahatsızlıklarda olumlu etkileri vardır.

Organik Germanyum

Organik Germanyum (Organic Germanium), doğada tuz halinde bulunan ve bağışıklık sistemini harekete geçirerek vücudun güçlenmesini sağlayan bir mikro mineraldir. Damar sağlığına katkı sağlar ve böylece kolesterolü dengeler. Antioksidan özelliği sayesinde, sağlıksız ve dengesiz beslenmeden kaynaklı vücudumuzda üreyen, bakteri ve virüslere karşı çok etkili bir koruma kalkanıdır. Çeşitli göz hastalıklarında etkilidir ve, kataraktın ilerlemesini önlemesiyle bilinir. Hipertansiyon hastalarında kan basıncının düşmesini destekler. Kemik rahatsızlıkları ve iltihaplı romatizmanın iyileşmesinde oldukça etkilidir. Parkinson hastalığının semptomlarını hafifletir ve yaşlanmayı geciktirici etkisi vardır. Organik germanyum, vücudumuza sayısız fayda sağlayan bir mineraldir.

Gümüş İyonları

Gümüş İyonları (Silver Ions), Dynamic Life Patch içerisinde bulunan ve doğal olan en güçlü antibiyotiktir. Cevizin olmamış ve ham halinde bulunur. Başta beyin sağlığımız olmak üzere, enfeksiyonlara karşı vücudumuzu korur. Sağlıklı hücrelerimizin bölünerek çoğalmasını sağlayarak, günümüzde görülen bir çok hastalığı bertaraf etmesi ile ünlüdür. Ayrıca, gümüş iyonlarının virüslere karşı tam koruma sağladığı bilinmektedir.

Glukozamin

Glukozamin (Glucosamine), kıkırdaklarımız ve eklemlerimiz için olmazsa olmaz bir amino asittir. Erken yaşlarda vücudumuzdan eksilmeye başlar. Vücudumuzdaki glukozamin seviyesini yeterli miktarda ve dengede tutmak için dışarıdan ek gıda takviyesi olarak almamız gerekir. Vücudumuzda yeterli olmadığında, eklem kas ağrıları, bel, boyun fıtığı, menüsküs, ankilozan spondilit ve kireçlenmeler meydana gelir.

Saponinler

Saponinler (Saponins), çeşitli bitki türlerinde doğal olarak bulunan bir etken maddedir. Antibiyotik etki gösterdiği için, vücudumuzun sabunu olarak bilinir ve vücudumuzdan toksinlerin atılmasında kolaylık sağlar. Dynamic Life Patch Bağışıklık sisteminin uyarılmasında, gözle görülür bir destekleyici etkiye sahiptir. Bilimsel çalışmaların çoğu, saponinlerin kolesterol düzeylerini dengelediği, kanser hücrelerinin büyümesini önlediği, kas ve kemik kaybını önlediği konusunda sonuca ulaşmıştır.

Magnezyum

Magnezyum (Magnesium), Dynamic Life Patch içerisinde bulunan ve insan vücudunda en yaygın olan dördüncü, hücre içi alanda ise potasyumdan sonra en önemli ikinci mineraldir. Vücutta sürekli olarak 25 gram kadar bulunan magnezyum rezervinin, yüzde 60’ı kemiklerde, yüzde 39’u hücre içi alanda, yüzde 1’i ise hücre dışı alanda bulunmaktadır. Vücut kendi başına magnezyum üretemez. Bu mineralin, sayısız fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için, dışarıdan düzenli olarak alınması şarttır. Magnezyum eksikliği, diyabet, tansiyon, iltihaplı romatizma ve huzursuz bacak sendromu gibi hastalıklara sebep olur. Hücre içi alanda eksildiğinde ise, kaslarda biriken laktik asit nedeniyle fibromiyalji olarak bilinen rahatsızlığa sebep olur.

Potasyum

Potasyum (Potassium), hücrelerin doğru bir biçimde çalışmalarını sağlayan bir mineraldir. Vücudun sıvı dengesini kontrol etme, kas ve sinir sistemini doğru bir şekilde yürütme gibi çok önemli görevlere sahiptir. Vücudumuz, potasyumun dengede kalma seviyesini, böbreklerimiz aracılığıyla yapar. Kronik böbrek rahatsızlığı, ph dengesinde bozukluk ve kandaki sodyum yüksekliği, potasyumun eksilmesine sebep olur. Düzensiz kalp atışları, solunum yetmezliği, artan kas ağrıları gibi ciddi sağlık sorunları, aşırı derecede düşük olan potasyum seviyesiyle ortaya çıkar.

Bütün Life Patch International Ürünleri Hakkında Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayın.

Tolga Levent

Life Patch International bağımsız distribütörü olarak; Firmamızın ürünleri, çalışma sistemi ve kazanç planı hakkında sizlere sunum yapabilirim. Bayi olmak için aşağıdaki sosyal medya butonlarından dilediğinize tıklayarak bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu